Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Maga a beültetés...

Lombikosok! Maga a beültetés mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy katéterrel történik. amikor a Hycosy-t csinálták, nagyon fájt a katéterezés, most is ilyen lesz? Rettegek a fájdalomtól.

2014. szept. 11. 17:30
 1/7 Manka68 ***** válasza:
100%
Nem, nem olyan, alig érzed. Nem rosszabb egy rákszűrésnél. :-)
2014. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit nem éreztem! Tényleg olyan mint egy rákszűrés! Ne izgulj figyeld közben a monitor ha engedik és észre sem fogod venni :)
2014. szept. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem egy egyszerű rákszűrés is fáj, könnyezek, és még utána is órákig fáj a helye. Van még valaki így?
2014. szept. 11. 19:26
 4/7 Manka68 ***** válasza:
82%

Bocs a feltételezésért, de nem lehet, hogy a dokid durva, vagy ügyetlen?

Rákszűrés után nekem is vannak enyhe menses jellegű görcseim, de közben azért még nem sírtam.

Viszont beültetéskor nem volt semmi ilyesmi. :-)

2014. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia! én is nagyon féltem, mert volt már nekem is valószínűleg ügyetlen dokim, akinél fájt a rákszűrés.De ez semennyire nem fájt, konkrétan észre sem vettem. :) Az előkészület kellemetlenebb volt, mert kicsit letisztogatják a hüvelyt, de az sem fáj. Aztán már csak csodálkoztam, hogy vége is van! :) Ne aggódj! A petevezető átjárhatósági az egy horror ehhez képest! :)
2014. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én észre sem vettem :-) Szintén voltam olyan dokinál ahol fájt a rákszúrés, nem is mentem többet; és többet nem is fájt!!!!!!!!!!! Hozzáteszem; nekem a hycosy is inkább kellemetlen volt mint fájdalmas.

Egy barátnőm érezte; neki kellemetlen volt; de csak az első, a második nem. Ki tudja mi volt ott az ok.....

Ne félj tőle, gondolj a gyönyörű babádra / babáidra!!! :-)

Sok sikert neked!

2014. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit sem éreztem, közben néztem a monitort, mutatta a doki, hogy hol a levegőbuborék előtte és utána, és hogy közben ott vannak a sejtek :)
2014. szept. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!