Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A sárgatest ciszta mekkorara...

A sárgatest ciszta mekkorara no meg? A ball petefeszkembe van egy 4cm ciszta es azt mondta a doki hogy lehet akar sargatest ciszta. Lehetseges?

Figyelt kérdés

2014. aug. 4. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. héten 7 cm volt, a 15. hétre eltűnt.
2014. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet. Nekem 6.5 cm volt és menszivel távozott. Igazából a bennéke amiből meg lehet állapítani, ha vannak benne belső echók, akkor az nem sárgatest ciszta, de ha folyadékkal telt, akkor az lehet sárgatest ciszta, ez látszik az ultrahangon, ami több mint valószínű jó diagnózist ad, de szokták mondani, hogy 100% csak a szövettan. A sárgatest ciszta többnyire pár ciklus alatt eltűnik.
2014. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szoval akkor lehet akkar sargatest ciszta is?Nagyon remenykedem hogy az es egy terhesseg kezdete.pcos vagyok.
2014. aug. 4. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:
8 hetesen volt 45mm.Holnap megyek dokihoz meglátjuk meg van e még.
2014. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Tegnap 42mm volt.
2014. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!