Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segített valakinek teherbe...

Segített valakinek teherbe esni a Women's Cream? Mennyi ideig használtátok?

Figyelt kérdés
progeszteron pótlás miatt szeretném elkezdeni.

2014. szept. 25. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Két ismerősömnél is konkrétan tudom, hogy sikerrel jártak vele, több éven keresztül hiába próbálkoztak. Számukra ez hozta össze a babócát. :)Mind a kettő kisfiú.
2014. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
gratulálok! nem tudod véletlenül,hogy mennyi ideig használták mire sikerült a baba?
2014. szept. 29. 06:23
 3/8 anonim ***** válasza:
az egyikőjüknek 2 vagy 3 hónap telt el, a másik lánynál kb félév, de az is lehet, hogy több 1-2 hónappal.
2014. szept. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én talán vagy 3/4 évig kentem... Sok jót olvastam róla egyébként. Végül nekünk a lombik segített; és én előtte 3 hónappal hagytam abba a krémet, és ott más fajta progit kaptam már. De annyiban biztosan segített, hogy a ciklusomat gatyába rázta :-) Én napi 2*1-et kentem, de lehet hogy egy évig is. Persze utólag kiderült hogy a férjemnél volt a gond... A második lombik eredménye itt rúgkapál a pocimban épp :-) 21hkm
2014. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
eladó egy bontatlan womens cream 11.500ért,pesten átvehető,vagy postázom+500ért!
2014. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm de én 9000-ért vettem :)
2014. okt. 16. 11:39
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is van, de annyira hihetetlen, hogy ebben a krémben tényleg legyen progeszteront növelő szer. olyan mintha sima testápolót sóztak volna rám, de azért kenem. viszont jó olvasni a pozitiv hozzászólásokat, igy még jobban kenem :D
2014. okt. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Van eredeti Yam gyökér tablettám,fél évre való...

Voltam természetgyógyásznál és ő adta,be is szedtem volna,ha nem derül ki,hgoy endometriózisom van,és így félek bármit is szedni....

Akit érdekel írjon,szívesen eladnám!

Meg van barácserje kapszulám is,hasonló okokból félek szedni....

Mindekettő jó,nem lejárt szavatosságú!

A barátcserjéből valamennyi hiányzik már,odaadnám 1000-ért,a yam gyökeret pedig 3000Ft-ért,az félévre elegendő,és ciklus közepétől kell mindig szedni!Kis kerek tabletta...

Pesten átvehető!

2014. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!