Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Róbert Károly magánklinikával...

Róbert Károly magánklinikával (meddőségi rész) kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nődokim javasolta, hogy oda menjünk inszeminációra, márminthogy ő ott is rendel.

Igazából a dokimnál már többször éreztem, hogy kicsit a pénz dominál nála, így nem tudom.

Járt már ott valaki?


2014. szept. 26. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem az egyik legjobb ellatasa van.Nagyon kedvesek.Szakmailag is jo.
2014. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak a Fülöp nevű dokiról hallottam ott, hogy nagy "babacsináló", tény hogy eléggé a modern gyógymódok embere, viszont tény, hogyha nekünk is inszeminációra/lombikra lenne szükségünk (sajnos benne van a pakliban, már 2 éve nem jön össze a baba, csak nálunk hormonális gondok vannak, aminek idő kell, míg helyre tud állni), akkor tuti mi is oda mennénk, mert jó tapasztalatokat hallottunk a helyről, meg főleg erről a Dr. Fülöpről!
2014. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2014. szept. 26. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!