Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babakocsihoz nektek volt...

A babakocsihoz nektek volt mózeskosár rész? Vagy csak a sportrészt döntöttétek vízszintesbe? Tudtatok élni mózeskosár nélkül vagy jobb ha van? Többi lent!

Figyelt kérdés
Mózeskosárból is két fajta van: Van az ami külön csatlakoztatható a babakocsivázra és van amelyik belehelyezhető a sportrészbe. Ti melyiket használjátok? Melyik a jobb?
2014. szept. 19. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekünk volt mózes.Külön csatlskoztatható.Nem bántam meg , mert téli babám van ,és jobban véd a hidegtől. És sokszor napközben is beletettem pl.mikor főztem a konyhában ,mert skkor a konyha végében biztonságos helyen velem volt a mózesben
2014. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi nem vettünk mózest. Az autós hordozót használom mar a második gyereknel, aztan ahogy tud ülni megy a sport részbe.

Nem hiányzott.

Nálam nem sokat van babakocsiban, max napi 1-2 óra.

Szerintem attól függ mennyit akarsz babakocsizni.

2014. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van mózes a babakocsihoz, én sokat használtam, a lányom nap közben csak abban aludt. Viszont hamar kinőtte. Nem volt még négy hónapos, mikor el kellett rakni, és azóta a sportrészt használom. De én szerettem a mózest. Márciusi a babám, én kihasználtam, csak ajánlani tudom. Külön csatlakoztatható a vázhoz.
2014. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van a babakocsihoz, olyan amit bele lehet tenni a sportrészbe. Mivel emeletünk lakunk, így minden nap használom, mert a babakocsi lent marad a tárolóan és a mózesben hozom viszem a babót, és szerintem picinek még jobb is ebben feküdni neki, mint a sportrészben.
2014. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem attol is fugg,hogy autoval vagy gyalog kozlekedsz tobbet.Mivel nekem sajnos hozzanott az auto a fenekemhez nem praktikus a mozes,nem is fogok venni.Autos hordozo+ vaz a csomagtartoba,kesobb pedig a sportreszt fogom hasznalni.Teli babam lesz,igy a hordozohoz veszek labzsakot.A maxi-cosi hordozo labzsakja olyan mint egy kapucnis halozsak,nem fog benne fazni.

Ha sokat setalsz viszont jol johet a mozes,hosszabb idore mindenkepp kenyelmesebb is a babanak.

2014. szept. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt mózesünk, ami külön csatlakoztató. Mi is autóval megyünk mindenhova, ott a hordozót használtunk, de sétálni mindig a mózessel mentünk. Kb. 9 hónaposan cseréltük le a sportrészre.
2014. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 aHermann ***** válasza:

Szia!

Nekünk van mózesünk, külön csatlakoztatható. Mindkét gyerkőcnél maximálisan kihasználtam. Remélem majd a harmadik is szeretni fogja.

A mienk nagyon jól védte a gyerkőcöket, tágas is. A lányunk még bő 6 hónaposan is simán belefért téli menetfelszerelésben.

A lakásban is sokszor csak abban volt hajlandó aludni (majdnem 10 hónapos koráig tudtuk használni).

Mindkét gyerek nagyon jókat aludt benne. A hordozót mi csak utazásra, bevásárlásra használtuk, de ez utóbbit is csak bő 3 hónapos kora után. Addig vittük a mózest is vásárláshoz, hogy vízszintesen legyen.

2014. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Használtam, sőt, 3 hónapig az volt az ágya is.

Most 4 hónapos, sétához még mindig azt használjuk. Amint felül, akkor átültetjük a sportrészbe, hogy tudjon nézelődni.


Amúgy még amikor én voltam baba (80-as évek eleje), lehetett olyan mózest kapni, aminek az oldala ablakos (átlátszó műanyag). Anyám mesélte, hogy már 5 hetesen emelgettem a fejem és nézelődtem séta közben.

Most már nem találkoztam ilyen típussal.

2014. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem volt, és nem hiányzott. Napközben az ágyában aludt, sétához a hordozót raktam a vázra. Másfél óránál több időt nem töltött el benne.
2014. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk van a babakocsihoz külön csatlakoztatható mózes, kisfiam elég jól kihasználta. Napközben többször is abban aludt mert az jobban tetszett neki. Sőt abban volt amikor pl mosogattam vagy teregettem.

Most a második babánál is hasznát vesszük majd biztosan.

2014. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!