Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A petevezeték átfúvás, a HSG...

A petevezeték átfúvás, a HSG milyen érzés? Mire készüljek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha el van záródva, akkor fáj. De a nemes cél érdekében kibírható!
2014. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem altatásban csinálták, de utána borzasztó görcseim, iszonyú fájdalmaim voltak. Örülök, hogy altattak, mert látva azt a sok kampót, meg mindent odakészítve a tálcára, jobb, hogy nem tudom mit csináltak vele.

Viszont nekem mindkét petevezeték el volt záródva, és dupla adag kontrasztanyagot kaptam.

Nem akartalak ám megijeszteni! Ha most kellene újra mennem, már nem rettegnék tőle! :)

Egyébként nekem mégis megnyílt valamikor a vizsgálat után, mert következő hónapban terhes lettem. :) Szóval totál megérte!!! :)

19 hetes kismama

2014. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem Hsg Rtg végeztek altatással.

Nagyon véreztem az nap,nagyon-nagyon görcsölt a méhem-pocim dupla görcsoldókkal még másnap is fájt.

Sok sikert!

2014. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bajcsyba csinálták nekem.


Amikor felhelyezték a katétert, nagyon fájt, de csak egy pillanat volt. Olyan volt, mint egy hirtelen erős mentruációs görcs.


Maga vizsgálat egyáltalán nem fájt, pedig nekem csak az egyik petevezetékem átjárható.


A vizsgálat után pár órával felfúvódott a hasam és nagyon fájt. Mint kiderült kaptam egy hashártyagyulladást a kontrasztanyagtól. Adtak fájdalomcsillapítót és antibiotikumot.


Alapesetben még aznap este hazamehettem volna a kórházból, így 2 éjszakát ott voltam.


Szóval a fájdalom tényleg csak egy pillanatnyi. Nekem nagy segítség volt, hogy az orvos mindig mondta, hogy épp mi fog történni. Azt is mondta, hogy ez most egy pillanatig fájni fog. Nekem ez nagy segítség volt, mert így fel tudtam készülni. Telejsen pozitív emlékként maradt meg.

2014. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Egy kicsit megnyugodtam :)
2014. szept. 30. 08:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor mész? Hol csinálják? Majd írd meg, hogy mi volt, jó? :)
2014. szept. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Berettyóújfaluban volt, kibírható. Nagyon féltem tőle, de most már így utólag túl lenni rajta nagyon jó érzés.
2014. okt. 4. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!