Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek ezek az értékek jók?

Eufrozi kérdése:

Szerintetek ezek az értékek jók?

Figyelt kérdés
PCOS gyanuval beutaltak a SOTE-ra endodokihoz,kaptam beutalót terheléses vércukor mérésre,ide vidékre.Három pontosat csináltak,viszont amit fel küldtek Pestre laborba azokaz eredmények még nem érkeztek meg.Viszont az éhgyomri cukrom:4.6,az 1órás:4.7 és a 2 órás az pedig 4.Szerintetek ezek az értékek megfelelőek?Annyit gondolok,hogy cukorbeteg tuti nem vagyok.:)
2014. okt. 2. 08:10
 1/2 anonim ***** válasza:
szia!!szerintem nem jó!!a 2 órás 4.00 volt???de inzulin is kellett volna!!de biztos más jónak fogja ítélni!!
2014. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A kétórás cukor nem eshet az éhgyomri alá!

Inzulin nélkül nehéz megmondani, de eléggé inzulinrezisztencia gyanús, amit ha nem kezelnek, akkor lehet belőle cukorbetegség!

2014. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!