Sperma értékek nagyon el kellene keserednünk valakinek hasonló eredménnyel lett spontán baba? Spermiumszám : 50millió/ml 40 %gyors,10%lassú,50 %mozdulatlan

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell elkeseredni,még így is több spermiumotok van mint a páromnak.

Párom semmit nem kapott,engem stimuláltak és teherbe estem.

Az ő értéke:15millió/ml,80%jól mozog,10%renyhén,10%egyáltalán nem mozog.

2013. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nálatok meg több a mozgó az is sokat számít szerintem lehet többet mint hogy hány millió hiába sok ha kevés a mozgó nem?
2013. dec. 14. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen jó eredmény :) Lényeg, hogy legyen 15-20 millió felett a koncentráció és minimum 35% mozogjon! Nektek 50 % mozog, 40% ráadásul gyorsan! A férjemnek a nyári eredménye lett borzalmasan elkeserítő, csak 10% mozgott, ráadásul az is lassan... 3 hónapja szedett rá vitamint (fer14, hozzá még néhány kiegészítő pl. l-karnitin, folsav), és már ott tartunk, hogy 50% mozog, 37% gyorsan, ez ennyi idő alatt óriási eredmény! Lehet, nektek is meg kéne ezzel is próbálkoznotok, de ismétlem, a férjed eredményével nincs gond! :)
2013. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy normális spermakép. Miért kellene elkeseredni?
2013. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1 vagyok

Nektek az 50millió 40%-a gyorsan mozog ami azt jelenti hogy 20millió!

Ez teljesen jó!Pláne a miénkhez képest.

2013. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen jó spermakép!Férjemé hasonló.és a doki azt mondta nagyon rendben van.Engem kellett stimulálni!Ne aggódj a férjeddel minden oké! :)
2013. dec. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a miénk sajnos ennél is rosszabb, ugyan a koncentráció 71 millió/ml de csak 40% mozog, abból is csak 25% a gyors... 8 hónapja próbálkozunk, nálam minden rendben.
2013. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!