Lh hormon érték ez jó?

Figyelt kérdés

2,6 mU/mol

menstruáció 2. napján



2014. okt. 3. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5.6 és a doki szerint jó úgyhogy a tied biztos jó mert még kevesebb
2014. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az lh az jó lenne, ha alacsony? én erről még nem hallottam. az fsh /lh arányát kell nézni, az aránynak 1:1 -nek kell lennie. ha LH nagyobb mint fsh, akkor pco gyanús, ha alacsonyabb mint az fsh, akkor azt hiszem progeszteron hiányra utalhat, de ezt nem tudom biztosan. gyere át hoxára, ott jobban válaszolnak!
2014. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az aránytalanság pcora vonatkozik. A 2 tökéletes . Minél alacsonyabb annál könnyebb a stimulálhatóság. 6 felett pl már csak jó 6 alatt tökéletes
2014. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az fsh értékem 5,6
2014. okt. 6. 06:37
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem is forditva van, az lh fele annyi mint az fsh.

lh: 3,9

fsh:7,1


tehát pco kizárva mindkettőnknél.

2014. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tehát ha jól értem, akkor az aránytalanság, vagyis a nagyobb a kettő aránya mint 2, akkor gáz. ha alatta van, akkor nem kell vele foglalkozni, úgy mint nálunk is, hogy o,5.
2014. okt. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!