Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petesejt minőséget milyen...

Petesejt minőséget milyen vizsgálattal tudnak megnézni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 4. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Mármint mire gondolsz? genetikailag?

Az országban arra lehetőség, hogy a petesejtet megvizsgálják, csak Budapesten van, vidéki városokban erre nincs mód. Sajnos én így jártam, megtapadt a petesejt, de down szindrómás baba lett, meg kellett szülnöm félidősen. :(

2014. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát hogy genetikailag, vagy hogy időközben nem mentek-e tönkre valami gyógyszertől, vagy külső káros hatásoktól.
2014. okt. 6. 13:21
 3/7 A kérdező kommentje:
hol néznek ilyet? vagy ez csak lombiknál, stimulációkor, és lesziváskor derül ki, hogy érlelhető-e, és elég fejlett, egészséges, és beültethető lesz-e? előtte nem lehet valahogy megnézetni?
2014. okt. 6. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen úgy tudom Budapesten magánklinikán van ilyen lehetőség, bár lehet hogy a Kaáliban is, de vidéken nincs, megkérdeztem.
2014. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak annyi hogy elvesznek egy sejtet belőle, és megvizsgálják, így abban a ciklusban nem tudják beültetni, csak a következőben.
2014. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-os rosszul tudod, en most voltam ilyenen. A megtermekenyites utan a 3. napon veszik a sejtet belole, a mintat elkuldik Angliaba, es az 5. nap reggelere megvan az eredmeny. Ha minden ok, vissza is ultetik. A Versys-ben csinaljak, 360000 Ft/2 embrio vizsgalata.
2014. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Kaáliban mondta ezt az orvos, ha rosszul mondom, most szeptemberben, mert rákérdeztem,akkor őutána mondom. Sajnos nálam fontos lett volna, mert az előző lombiknál a baba downos volt, meg kellett szülnöm a 22.héten.Lehet hogy van ilyen gyors is, de ki tudja ezt kifizetni?? :(
2014. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!