Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után normális a...

Inszemináció után normális a vérzés?

Figyelt kérdés
Ma volt az első inszemem, enyhe nyilallgatásom van, de semmi vészes, a véres folyás vagy mi azért kicsit megijesztett... Valaki mondana valamit?
2014. okt. 8. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem vérezte utána; de lehet hogy "zokon vette" a szervezeted a katéter felhelyezését; és azért vérezgetsz. Nem mondanám túl szerencsésnek; de nem lesz gond; mert a méhedben már elindultak a kémiai folyamatok, szóval a vér nem mos ki onnan már semmit, a sp.-mák mennek a petesejt irányába! :-) Pihenj; feküdj azért, így nyilván hamarabb elmúlik! Az átjárhatósági után nem volt vérzés?

Ha izgulsz; hétfőn nyugodtan telefonálj oda (sok helyen vannak szombaton is!!!!!!), és kérdezz rá. Drukkolok; babásodj! 22hetes lombikos kismama

2014. okt. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszod! Egyébként már az nap el is múlt :) Hsg után is véreztem azt hiszem úgy 3 napig. Most a derekamba nyilallgat, mint mensi előtt... nagyon remélem, hogy nem annak a jele... a cicim napról napra jobban fáj. Annyira nehéz ez a várakozás!

2014. okt. 12. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy normális-e, de én is éppen így érzem magam. néhány napja volt az inszem és folyamatosan fáj a hasam, hátam.
2014. okt. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyira próbálok nem erre gondolni... próbálok pozitívan hozzá állni...de néha eszembe jut mi van ha? És félek, hogy bevonzom a rosszat :( Drukkolok neked, kedves kettes! Remélem mindketten nagyon boldogok leszünk néhány nap múlva :)
2014. okt. 12. 19:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Lányok, egy "öreg lombikos" tapasztalata beszél belőlem....... nem lehet tudni ilyenkor!!!!!!!!!!! Tényleg nem. Megpiszkáltak; gondolom kaptatok is egy kis hormont -vagy most kaptok. És az ember agya is dolgozik cefetül.... Amikor nekünk végül sikerült; én feketében mentem a vérvételre; már előre gyászoltam. Egyik pillanatban kapaszkodtam az utolsó szalmaszálba is; a másikban tudtam hogy nem sikerült, meg fog jönni és kész; vége egy álomnak megint. Tünetem nem igazán volt más mint szokott; visszagondolva tudom hogy mi volt az ami különbözött az eddigi pár év alattiaktól.... De felesleges mondani; mert tapasztalatból tudom, hogy ha most leírnám, éreznétek :-) De az semmit sem jelent. Én, akkor ugyanannyira gondoltam hogy sikerült/ nem sikerült, mint mindig. Csak már sokkal nehezebb volt benne hinni. Bízni kell benne, hinni hogy sikerült; és óvni azt a pici életet már most :-) Nagyon szorítok nektek, babásodjatok! Írjátok majd meg feltétlenül hogy mi lett végül! Drukk! :-)
2014. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
23 hetes boldog kismama vagyok; ez lemaradt :-)
2014. okt. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! És gratulálok a pocaklakódhoz! :D Mindenképp megírom mi lett az eredmény, de majd csak 24-én derül ki :)
2014. okt. 13. 17:18
 8/8 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Sikerült Nektek az inszem? nekem 13 napja volt az első és sajnos ma már barnáztam ,szóval tuti megjön 😕valakinek valami jó hír ? Kinek hányadikra sikerült?utálom ezt a Sok csalódást 😢

2015. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!