Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikos SIKER-történetek...

Lombikos SIKER-történetek érdekelnek! Ki mikor érezte, hogy sikerült és mit éreztetek abban a 2 hétben, amig megvan az eredmény?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem. 4. lombikunk volt, az előzőékneél mind azthittem sikerült, ennél biztos voltam benne, hogy nem, már éreztem a mensis tüneteket így 10. napon ellőttem a tesztet.
2014. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is négy lombikom volt. Egyiknél sem éreztem semmit. A negyediknel pedig már le is mondtam arról, hogy lesz valaha gyerekem. Én lepôdtem meg a legjobban, amikor ET + 14 nap pozitiv lett a tesztem.
2014. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem éreztem..Mensi szerű tünetek, és én is azt hittem hogy nem sikerült..Ez a két hét szerintem az egyik legnehezebb dolog lelkileg az egész kezelésben..Kitartást kivánok..
2014. okt. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nap múlva derül ki, h sikerült-e vagy sem. Vagy 2 napja nagyon erős menstruációs görcseim voltak/vannak, emiatt már nem reménykedtem,de van egy halvány pozitív tesztem.
2014. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!