Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy év próbálkozás sok idö?...

Monyk kérdése:

Egy év próbálkozás sok idö? Valakinek összejött épp kivizsgálás idején?

Figyelt kérdés
A fèrjemmel egy ève próbàlkozunk. Próbàltam màr praktikàkat, hömèrözèst, lh tesztelèst..jo formàn mindent, de egyszerüen nem jön a gólya. Voltam görcsös, ès volt amikor nem. A pàrom vizsgàlati eredmènye teljesen jó. Ha eddig nem jött össze màr biztos, hogy valami problèma van a hàttèrben?

2014. okt. 15. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem biztos.


Mi 1,5 évig próbálkoztunk és mindent kipróbáltam amit te is.

Ki voltunk vizsgálva a párommal.

Aztán az orvosom azt javasolta hogy szedjek kúraszerűen clostilbegyt-et, hogy kicsit rásegítsünk a dolgokra.

A 2. hónap closti után sikerült. ( amúgy 3 hónapos a kúra,aztán szünet )

Folyamatosan figyelte az orvosom a tüszőérést és az ő javaslatára 2 naponként voltunk együtt.


Ha így sem sikerült volna akkor petevezeték átjárhatóságit csinált volna a dokim.

2014. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez most kicsit felvidított :) mert màr kèrsègbe vagyok kicsit esve, körülöttem nemhogy teherbe esnek, de màr meg is szülnek..ugy hogy egyszerre kezdtük a próbàlkozàst :S Ilyenkor is eszmèlek màr rà, jè màr hol is tarhatnànk :S Èn most voltam ciklus 2. Napjàn vèrvètelen. De a laboros hölgy azt mondta 1 hónap az eredmèny. Az orvos azt mondta megnèzzük most ezt a laborvizsgàlatot ès utàna van 2 út. Vagy valami gyógyszeres segítès vagy àtjàrhatósàg. Nagyon vàrom hogy vègre törtènjen valami.. Köszönöm a vàlaszod ;)
2014. okt. 15. 22:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja ès gratulàkok a babàhoz :)
2014. okt. 15. 22:31
 4/8 anonim válasza:
mi masfel ev utan,1 konzultacion voltunk,kellett volna mennem verre a menzesz 2.-5. napjan,de a sors ugy hozta,h nem jott meg:D
2014. okt. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szuper!! Írjatok mèg lègyszi ilyeneket ;)
2014. okt. 16. 11:28
 6/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Hidd el nektek is sikerülni fog. Én iszonyatos hullámvölgyeket èltem meg. Rengeteg tesztet ellőttem. Sokszor sírtam már elkeseredésemben.

Annyira akartam a babát hogy másra se tudtam gondolni. A dokim azt mondta hogy túlságosan rágörcsölök ezért a szervezetem leblokkol. Na de hogy nem lehet ezt akarni?! Előfordult az is hogy a szervezetem jól átvert, mert ugyanolyan tüneteket produkáltam mint a terhesek, a menzeszem se jött meg, a dokim azt mondta mintha látna valamit és a méhnyak is olyan amilyennek egy terhesnek lennie kell, de azt mondta még ne éljem bele magam mert ha az is vagyok még túl korai és pár nap múlva csináljak tesztet. Na... Csináltam is 7- et,mind negatív lett aztán pár napra rá megjött...

Aztán új munkahelyem lett, teljesen lekötött, imádtam is, nem is volt időm sokat foglalkozni akkor a babakérdéssel. Úgy fogtam fel hogy jön amikor jönnie kell, de azért az orvosi utasításokat szigorùan betartottam 😄

És akkor gondoltam vége a 2. closti-s hónapnak próbaképp ellövök egy tesztet, ( az 1.- nél is ezt csináltam)

Aztán kijött szépen az 1 csík = negatív. Most nem kaptam sírógörcsöt hanem egykedvűen tudomásul vettem hogy : na remek megint nem sikerült. Aztán tettem vettem, a tesztet félredobtam( a mai napig nem tudom hogyhogy nem hajítottam ki rögtön a kukába )

következő pillanatban újra ránéztem és nagyon nagyon halványan ott volt a 2. csík. Szinte alig lehetett észrevenni. Én meg mint aki megőrült sikítozva sírva nevetve futkároztam a lakásban, nem tudtam elhinni. A dokimat azonnal hívtam, csak sikítani tudtam neki higy 2 csíííík. Szerintem azt hitte meghibbantam. 😄😃😜


Kitartás! Hamarosan anyuka leszel te is!

2014. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem sok idő 1 év.


Mi 2,5 évnél tartunk, de mi már tudjuk hogy nem lehet soha gyerekünk miattam, szóval már nem foglalkozunk ezzel az egésszel, csak élvezzük a jó oldalait annak, hogy szabadok vagyunk, nem vagyunk lekötve, nincs aggódás, sírás, koszos pelenkák, akkor megyünk szórakozni amikor akarunk, nem kell aggódni a védekezés miatt sem, többet költhetünk magunkra stb...Szóval nem áll meg az élet emiatt.


Inkább úgy állok hozzá, hogy élek, szeretem a férjem, megy a munka és a szórakozás, és érzem hogy segít. Attól hogy agyon stresszelném magam, és görcsölnék, csak megkeseríteném az életemet,a férjemét is. A házasságoknak sem tesz jót a görcsölés. És ugye attól még nem jönne össze a baba hogy minden hónapban kisírom a szemem hogy nem sikerült és padlóra kerülök. Már nem érdekel a dolog.


Ahhoz hogy ne lény görcsös, bizony fel kell adni. Persze ehhez az is kell hogy a képedbe mondják, hogy sose fogsz teherbe esni....

2014. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elsö! Köszönöm a lelkesitèst! Ha ismeretlenül is, de nagyon jol estek a szavaid ;) King neked is köszönöm a hozzàszolàsid. Jó hogy te igy fogod fel, de masok vagyunk. Ha azt mondanak nekem hogy soha nem lehet gyerekem, èn titokban sohasem adnàm fel, addig is megpróbàlkoznèk az örökbefogadàssal, mert az anyasàgról sohasem tudnèk lemondani. De nem baj hogy màskèpp làtjuk, màsok vagyunk, ès jó hogy igy el tudtad fogadni. Köszönöm a vàlaszokat
2014. okt. 16. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!