Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fagyasztott embriotranszfer...

Fagyasztott embriotranszfer esetén a ciklus hanyadik napján kezdtetek el bármilyen gyógyszert szedni?

Figyelt kérdés
Ma vagyok az első napomon, elvileg ebben a ciklusban lesz a beültetés. Sajnos csak hétfőn fogok tudni beszélni az orvosommal. Nem lesz az még késő? :(

2014. szept. 19. 16:31
 1/9 LadyLoss ***** válasza:

Én a ciklus 3. napján kezdtem szedni clostyt 5 napon át. Aztán duphaston (progeszteron) tablettát szájon át a beültetés előtt két nappal és azóta is minden nap.

nem tudom mindenhol ugyanaz e a protokol, de talán még nem késő a hétfő neked. :)

2014. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Engem néztek uh-val, és LH+ FSH-t a véremből. Minden rendben volt; én a beülti napján kaptam először talán Ovitrele szurit: Ja, és előtte 3 nappal kellett elkezdeni a folsavat, Crinont, Utrót, magnéziumot. Spontán ciklusban kaptam vissza; első fagyikánk; itt ficánkol a pocakomban 20 hetesen :-) Kisfiú :-)

Minden rendben lesz; nagyon drukkolok! :-)

2014. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem is spontán ciklus lesz, majd a 11. napon kell mennem vérvételre és ultrahangra. Nagyon bízom a sikerben! Gratulálok a babához!!! Nektek hányat ültettek vissza? Már csak ez a nagy kérdés számunkra, ugyanis a Férjem nagyon 1 babát szeretne...
2014. szept. 23. 17:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Első! Neked pedig szurkolok! Mikor lesz eredményed?
2014. szept. 23. 17:54
 5/9 LadyLoss ***** válasza:
Nekem kettőt ültettek most vissza, lettek szép erősödő pozitív tesztek, most vagyok 5 hetes terhes, de sajnos elkezdtem vérezni. Majd az idő eldönti mi lesz...
2014. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csak egy fayikánk volt; így nem volt kérdés. Előtte a frissekből kettőt kaptam vissza, az mégsem sikerült. Ki tudja min múlik ez..........

Nekem annyi volt a + praktikám, hogy jó melegen tartottam a lábaim mindig. :-)

Kedves első! Remélem nem lesz baj! Szoktak vérezgetni, ha nem halványodnak a tesztek, akkor talán veletek marad! A fagyibabák nagyon erősek, gondolj bele hogy kibírták a fagyasztást és a felengedést, életben maradtak, biztosan nagyon szívósak! Én a 10. héten kezdtem enyhén barnázni, a 11. héten reggelre véreztem, onnantól vagyok állományban. Az óta semmi ilyesmi nincs szerencsére.

Ha kicsit görcsölsz, és mensi szerű tüneteid vannak, az is normális; nekem is voltak. Pihenj sokat; emeld a magnézium adagod; feküdj, igyál sok folyadékot. ÉS próbálj nyugodt maradni........ Nem lehet hogy a progik miatt vérzel? Ha Urtót/ Crinont kapsz, az könnyen felmarhatja a nyálkahártyát; de nem veszélyes a babára.

Írd majd meg kérlek hogy mi volt a 6 hetesen, nagyon nagyon szorítok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 LadyLoss ***** válasza:

Kedves utolsó! Nagyok aranyos vagy, csak 7 hetesen kell mennem UH-ra, gondolom addig elválik, hogy marad vagy sem a baba. Próbálok pihenni, csak a 2 éves lányom ezt nehezen tűri. :)

Duphastont szedek szájon át, most nem Utro-t.

Megírom mi lett természetesen! :)

Addig mindenkinek sok sikert!

2014. szept. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kívánom, hogy megmaradjon a terhességed, azért ha vérzel, hamarabb is menj vissza az orvoshoz, hátha egy progeszteron emelés javít a helyzeteden! Nekünk kettesével vannak lefagyasztva az embriók, majd az alapján döntünk 1 vagy 2 mellett, hogy hogyan ébrednek fel... Kedves "Első", továbbra is nagyon drukkolok, hogy minden rendben menjen Veletek!
2014. szept. 24. 13:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Hátha nézitek még a kérdésemet... Azt szeretném kérdezni, hogy Nektek hanyadik napon volt a tüszőrepesztés, majd a visszaültetés? Remélem, minden rendben Veletek... :)
2014. szept. 29. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!