Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Hogy van ez, ha...

Lombikosok! Hogy van ez, ha kiderül, hogy erre van szükségünk?

Figyelt kérdés
Az andrológus IVF (ICSI)-t javasolt, jövőre megyünk a Kaáli Int.-be. A kérdés az lenne, hogy a tb-s lombikprogram keretén belül, ha ICSI-re lesz szükség a spermiumok minősége stb. miatt, azt külön ki kell fizetni, vagy benne van a tb által finanszírozott keretben? Előre is köszi a válaszokat!

2014. okt. 29. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az benne van a tb finanszírozásban.
2014. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! reméltem, hogy így van, csak az árlistán az IVF kezelések után, egy másik bekezdésben szerepel, mint extra dolog. Ezért nem tudtam eldönteni. Veletek is így volt?
2014. okt. 29. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is a Kaáliban voltunk- Mivel TB támogatott, fel se merült bennem, hogy fizetni kell. 2 lombikom volt, elsőnél mondták, látják, hogy kell-e ICSI. Második miután sikerül, kíváncsi voltam, rákérdeztem, mindkettőt szúrták, akiket visszakaptam.
2014. okt. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, így megnyugodtam, reméltem igazából, hogy így van.
2014. okt. 30. 07:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, írtam privát üzenetet!
2014. okt. 30. 07:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tb finanszírozottan mész akkor más az ára, de a tb fizeti mindegyiket ha jogosult vagy rá.
2014. okt. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!