Van még remény?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam petesejt leszíváson Bp-i Kaáliba,egyetlen egy petesejtem lett,de az szép azt mondta a biológus.

Azt mondták holnap azaz ma telefonáljak 11óra körül ,telefonáltam is ,de sajnos a biológus hölgy nem tudott jó híreket mondani :( ,azt mondta még nem lát semmit :( de ne keseredjek el még bármi lehet akár már délután ha ránéz megint már lehet hogy lát valami jelét a megtermékenyülésnek,megkért telefonáljak holnap megint :)


Van még esély rá hogy megtermékenyül ennyi idő után ???

Reménykedhetek szerintetek?



2014. nov. 7. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha a biológus azt mondja h van aki ért hozzá. Akkor mit vársz?? Hozzá nem érthetőktől. Bocsi nem akarlak megbántani de rá kéne hallgatnod és nem az itt irogatókra.
2014. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azt várja hogy járt e valaki ilyen helyzetbe úgy hogy pozitív lett a vége, és megtermékenyült a sejtecske..Kedves első válaszoló, ha nem tudsz normálisan válaszolni, segíteni akkor nem tudom minek válaszolsz..Kedves Kérdező, nincs minden veszve amíg azt mondják van remény..Nekem mondjuk 3 sejtecském volt, de ők is nyűgösek voltak..Ha meg nem akkor lesz következő stimuval..Tudom mekkora teher ez lelkileg, de remény mindig van..Aztán baba is lesz..:-)
2014. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nagyon drukkolok, szorítok! :)

Tudom, mit élsz át, és tudd, hogy együttérzek Veled!

(Mi holnap reggel megyünk a Kaáliba beültetésre...)

2014. nov. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es és 3-as válaszoló ?Köszönöm szépen a megnyugtató válaszokat :) sajnos ma sem tudott jó híreket mondani a biológus ,azt mondta holnap telefonáljak megint :( előfordult már hogy csak 3.nap indult be az sejt osztódás,ne szomorkodjak,igyekszem de NAGYON NEHÉZ :(

3-as szívből kívánom és nagyon szorítok hogy sikerüljön a baba :)

2014. nov. 8. 13:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, ha nem tudsz normálisan válaszolni, segíteni akkor inkább NE ÍRJ SEMMIT!!!
2014. nov. 8. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:

A 3. válaszoló vagyok.

Érdeklődöm, hogy mi a helyzet, Kedves Kérdező.

2014. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jajj aranyos vagy ,de sajnos nem sikerült :( Nem indult be az osztódás :( De azóta túl vagyok egy hiszteroszkópián,laparoszkópián és egy átjárhatóságin,egy műtét alatt megcsinálták mind a hármat,kiderült a jobb petevezetőmön kívül endometriozisom van :( vagyis már csak volt :) most azt mondta az orvosom a Kaáliba várjunk 2 ciklust adjuk meg az esély a teherbeesésnek ,ha nem sikerülne februárban lombik :)

csak kicsit el vagyok keseredve mert a műtét óta nem jött meg a menstruációm ,csak ilyen tojás fehérje szerű nyákom van minden nap,17.-én kellett volna jönnie :(

2014. dec. 29. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!