Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Már öt hónapja akarunk babát....

Már öt hónapja akarunk babát. Miért nem esek teherbe?

Figyelt kérdés

Már van egy 7 éves kisfiam,aki első próbálkozásra sikerült,most viszont a második baba nem akar összejönni.

Soha nem szedtem fogamzásgátlót,mi lehet a baj?

Már teljesen le vagyok törve.



2014. nov. 7. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van baj lehet hogy nincs ez még nem sok idő, de menj el orvoshoz ha zavar.
2014. nov. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Eloszor is nyugi! :)

En hasonloan voltam mint te, sose szedtem fogamzasgatlot, az elso lanyom 3 honap utan megfogant. Ehhez kepest a masodik csak 10 honap utan. En is ra voltam parazva mar a 6.-7. sikertelen honap utan, mentem is kivizsgalasokra de mindent rendben talaltak. Akkor jobban feltuningoltam a vitamint, paromat 3 naponta elkaptam es igy sikerult.

Probaljatok meg ti is igy, hatha bejon :)

2014. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mi is sokszor vagyunk együtt,de mégsem sikerül.

Amúgy a férjem 39,én pedig 34 éves vagyok.

Minden hónapban reménykedek,de mikor megjön már semmihez sincs kedvem.

Soha nem vagyok beteg,felfázva sem voltam.

2014. nov. 7. 21:35
 4/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy nem sikerül a babátok :( de ne add fel sikerülni fog majd meglátod :)

Én sem szedtem fogamzásgátlót sosem,mi is mindennél jobban vágyunk már egy babára, kicsit hosszabb ideje 14 éve :(

2014. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
csináltass hormonvizsgálatot, terheléses inzulin vizsgálatot a pároddal is lehet gond sajna 7 év sok idő a spermák is változhatnak...ezek az első lépések
2014. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2014. nov. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elolvastam,de nekem nincsenek ilyen tüneteim,sőt semmilyen panaszom sincs.
2014. nov. 9. 09:32
 8/14 A kérdező kommentje:
A férjem önként vállalta,hogy kivizsgáltatja magát,de hová kell ilyenkor menni?
2014. nov. 9. 09:33
 9/14 anonim ***** válasza:
a hormonvizsgálat azért kéne....nekem sem volt semmi panaszom még is enyhe IR-em van és a magas inzulin gátolja a teherbeesést.....de ezer millió gond lehet kevés sárgatest , nincs tüszőrepedés...stb. kéne hőmérőzni ...ha egyhelyben toporogsz sajna azzal nem mész előre.....
2014. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
andrológia, de kell beutaló így én azt mondom beszélj a nőgyógyászoddal és akkor ő fogja tudni ilyenkor mi a tehendő
2014. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!