Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A 10 napos luteális fázis túl...

A 10 napos luteális fázis túl rövid?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve folyamatosan mérem a hőmet és pár hónapja lh tesztet is használok. Ezek alapján egyértelműen látszik, hogy 10 napos a luteális fázisom. A 11. napon mindig megjön a menstruációm. Voltam kivizsgáláson, mivel volt két vetélésem. Az orvos szerint minden rendben, pedig látta a görbéimet is. Valaki volt közületek, aki ilyen cipőben járt, de sikeresen teherbe esett?

2014. nov. 25. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ha már volt két vetélésed és babát szeretnétek ne hagyatkozz a nőgyógyászodra menny el egy meddőségibe ott majd pik pakk kivizsgálnak, nekem írtak fel dufastont, mivel ez a tünet sárgatest hormon elégtelenségre utal. Nekem is rövid a luteális f.om és a vérkép szerinti hormonokkal minden rendben volt. A doki szerint sok mindentől lehet vetélés, pl rossz minőségű sperma, gyenge petesejt, vagy összeférhetetlenség, de a leggyakoribb a sárgatest hormon elégtelenség. Nézetett a dokid AMH hormont? Ha nem akkor minden kép kérd meg bár az sajna fizetős vizsg (5000 ft) de az mindent megmutat. Nekem is az volt a baj. Én most a meddőségire járok inszem lesz decemberben, de amióta szedem a gyógyszereket teljesen megváltozott a ciklusom jó értelemben. Magasabb az ébredési hőm általában 0,3 fokkal és hosszabb lett a lueális f. om, erősebb a mensim is, ami jót jelent, mert a dokim szerint jobban felépül a nyálka hártya. Már csak baba kell!!!!!
2014. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!