Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki milyen régóta próbálkozik...

Dark Angel1987 kérdése:

Ki milyen régóta próbálkozik kisbabával?

Figyelt kérdés
Nekünk ez a 27. hónapunk. 2 hónapja volt egy méhenkívűli terhességem. Szerencsére magától elment. Nagyon várjuk már a babát. Valaki hasonló helyzetben?
2014. nov. 28. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi egy éve és két hónapja próbálkozunk. Van már egy lányunk, ezért nem gondoltam, hogy gond lehet. Mostanában kezdtük figyelni az ovum, E vitamint szedni. 27 hónap után nem lehet könnyű, de ha egy terhesség sikerült, legalább tudjátok, hogy vagy remény, remélem hamar sikerül mindkettőnknek!
2014. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom vigasztal e a valaszom, mi 42 honapja probalkozunk a babaval. SEMMI! A harom ev alatt egy enyhe IR-t sikerült diagnosztizalni, mast semmit. Tavasszal megyünk lombikra. :(
2014. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mázlista vagy :)
2014. nov. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mázlista??? Miért?

Mi voltunk kivizsgáláson,és szerencsére teljesen egészségesek vagyunk mind a ketten. Tavaly júniusba kezdtük volna az inszemet, de több okból is úgy döntöttünk várunk.De jövőre belevágunk.

Négy év?? Te jó ég. Én már most úgy érzem megkattanok néha. Egy hős vagy.

2014. nov. 29. 06:03
 5/7 anonim ***** válasza:

42 honap az igazabol meg csak 3,5 ev. Ha nem szamoltam el magam.

Nem vagyok hös, beleörülni nem lehet. Varunk hat tovabb mast nem nagyon tudunk tenni.

A vicc az, hogy millio orvosnal jartam, 99% szerint teljesen egeszsegesek vagyunk. Egy szerint enyhe IR-em van. Mas semmi. Nehez magyon föleg hogy mar nincs olyan ismerösöm, akinek ne lenne babaja. ( Persze mindnek azonnal sikerült). Hat ez van, talan lombikkal nekünk is sikerül, de öszinten en abban sem hiszek mar. :(

2014. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
javitom: beleörülni lehet, de nem szabad
2014. nov. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szabad ez így igaz. Viszont kérlek higyj a lombikban. Muszáj bíznunk valamiben, hogy egyszer nekünk is sikerülhet. Egyszerűen muszáj. Ha nem jön össze tavaszig, mi inszemet kezdünk. És mi is teljesen egészségesek vagyunk. :)
2014. nov. 30. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!