Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha magas a hüvelyi PH-m az...

Ha magas a hüvelyi PH-m az gátolhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
hüvelyzuhanyt használj,de szerintem nem befolyásolja,hiszen a méhedben fogan meg a pici.
2014. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem szerencsés
2014. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok megint. nekem is magas volt ami azt jelentette,hogy gyulladás van a hüvelyemben és a méhemben....nem tudtak kikezelni semmivel sem és most itt vagyok 15 hetes kismamaként.3-ik próbálkozásra sikerült... A terhesség alatt kerültem olyan dokihoz aki hajlandó is volt normálisan foglalkozni ezzel és ő írta fel nekem a Klion-t... szóval teherbe eshetsz. 3-ik próbálkozásra sikerült...
2014. dec. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De fehér krém szeru folyásom is van(nem szur,nem viszket)
2014. dec. 1. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt és olyan kellemetlen szaga volt. annyi cikis helyzet volt miatta. boltba álltam a sorba és nézett hátra egy nő,hogy mi ez a büdös. hiába úgy mentem,hogy alaposan letusoltam mégis mire beértem a boltba megint folyt és iszonyat büdös volt. már sokszor sírtam és az utcára se akartam menni. és most kezelték ki a terhesség alatt. bár 10 helyett 4 napig használtam,mert eléggé érzékeny vagyok a gyógyszerekre és nem éreztem jól magam még a hüvelytablettától sem, viszont azt elismerem,hogy jó az a gyógyszer mert hiába 4 nap, de úgy rendbe rakott,hogy (lekopogom) azóta sincsen tünetem. javaslom,hogy kezeljék ki előtte,mert ezt a kliont is pl. a terhesség első trimeszterében tilos használni. nekem se a vitagyn c,se a lactofeel nem használt semmit bár lehet azért mert pont nagyon beteg is voltam és nem szívódott fel rendesen. próbáld ki a lactofeel-t azt nagyon dicsérik, recept nélküli.
2014. dec. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!