Lehet baba, vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk. A napokban nem várom (29-36os ciklusok).

Extrém ingerlékenység tegnap óta jelen van(mindig menzi előtt jelentkezik), mellfeszülés/fájdalom még nem jelentkezett (az is mindig van menzi előtt)

Viszont ma egész nap fájdogál az alhasam jobb oldalt. Nem erős szúrő jelleggű, hanem tompa fájdalom, mintha meghúztam volna, pedig nem. Jelentkezik/elmúlik dél óta. Volt már így valaki? Lehet baba?

Itt a görbém:

[link]


2014. dec. 4. 18:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Mivel elég rendszertelen a ciklusod, így nehéz megmondani.

Ha nem akarsz tesztelni, akkor várd meg a 36. napot.

2014. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van! Még nem merek tesztelni. Ha valamit jelentett a tegnapi fájdalom (mára elmúlt), az úgyis inkább beágyazódás lehetett még "csak" a görbém alapján, nem hiszem, hogy bármit mutatna a teszt. Ma reggel az ébredési hőm 36,9 volt, most mértem napközben összehasonlítás képpen 37,1 , úgyhogy még nem csökken, még bizakodom. Így egy év után már nem merek bízni benne :-( Ha sikerülne, megírom, hogy tudjátok a napi 400mg E vitamin segíthetett (első hónap hogy szedtük a párommal)
2014. dec. 5. 10:10
 3/33 anonim ***** válasza:

Nincsen ehavi hőgörbéd?


Mikor lesz a 36. napod?

Drukk!!!

2014. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy! :-)

A kérdésben a link az aktuális görbém mutatja, a 33.-ik napon vagyok, hétfőn tesztelek, ha addig nem jön meg, drukkoljatok! :-)

2014. dec. 5. 15:47
 5/33 anonim ***** válasza:

Úristen, de hülye vagyok!!! :D Hiszen ez tényleg a mostani görbéd! Valahogy én még fel sem fogtam, hogy már december van. :)


Hétfőn megy ezerrel a drukk. (Amit szerdán visszavárok :))

Mindenképpen írj, hogy mi van! És holnap töltsd fel a görbédet ide megint, amin már rajta van a holnap reggeli hőd is! Nagyon szorítok!

2014. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Mellesleg api nagyon jól bírja az iramot! :) Ennyi 18-as karikát!!!


Jó tanácsként azt mondom, hogy nem jó minden nap együtt lenni, mert "ürül a tár", tehát nem termelődik annyi kiskatona. 2-3 naponta a legoptimálisabb.

De reméljük, hogy erre a tanácsra már csak a kistesónál lesz szükség. :)

2014. dec. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Bizony, december, nálam hál'istennek nem járt a Mikulás :-D ,remélem, nem is jön, egyelőre bíztató minden, de reménykedni nem merek még mindig.

Hát apa eléggé aktív mostanában, mondtam neki, hogy a kevesebb néha több lehet a mi esetünkben, de nem lehet meggyőzni, nagyon lelkes :-)

Remélem szerdán két erős csík lesz Nálad! Mióta próbálkoztok?

2014. dec. 6. 11:02
 8/33 A kérdező kommentje:

itt tartunk most:

[link]

2014. dec. 6. 11:02
 9/33 anonim ***** válasza:

Nagyon igéretes!!! Máskor is szokott ilyen magas lenni a hőd PÉ után? Ha nem, akkor valami (valaki?) miatt termelődik ezerrel a progeszteron.

Szerintem babaszagú a dolog, csak tudod, ilyenkor az a fontos, hogy jól megtapadjon!

Drukk!!!


Nekem az első baba 4 hónap alatt jött össze, a második pedig 2 hónap alatt, de sajnos egyik sem maradt meg.


Most ez az első próbálkozós hónapunk.

2014. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Juj, sajnálom, nem lehetett könnyű :-( De legalább tudod, hogy teherbe tudsz esni, remélem, pozi teszted lesz és minden rendben lesz veletek!

Én kicsit elszomorodtam, 0,2 esett a hőm, 36,7 volt és fájdogál a mellem, talán holnapra megjön mégis.

Ez az elő hőmérős hónapom, így nem is tudok mihez viszonyítani, lehet mindig ilyen a görbém.

Viszont ha megjön, veszek Inofolicot, nagyon sok jót olvastam róla. Hallottál róla?

2014. dec. 7. 09:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!