Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Más is járt már így? Nem jött...

Más is járt már így? Nem jött meg időre, teszteltem pozitívat egy héten át, és végül egyik reggel el kezdtem vérezni, elment a baba.

Figyelt kérdés

Pont egy éve vagyunk rajta a kistesó témán a férjemmel, nagyon el vagyunk keseredve - és jött ez a pozitív teszt! Nem akartam hinni a szememnek, minden nap újra csináltam, de a csík erőssége nem változott...bejelentkeztem a nőgyógyászomhoz is, hogy 7-8 hetesen már szívhanggal együtt lássuk a picit. Erre a 6. héten hajnalba el kezdtem vérezni, mire délelőtt utolértem a dokimat telefonon, már egyértelmű volt, hogy ez rendes vérzés, elment a baba.

Nagyon le vagyok törve - dokim annyit mondott,hogy megkésett menstruációnak minősül, minden mehet úgy tovább, mint eddig. 4. napja vérzek, igaz már csak picit... szörnyen el vagyok keseredve :(

Szinte egy éve szedem a méhpempőt, volt 3 hónap Closti-s próbálkozás, szedtem az Inofolic-ot 4 hónapig, párom L-karnitint és méhpempőt szed - mit tehetnénk még?!


2014. dec. 11. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos, ilyen nagyon sok nővel megesik. Sajnálom.
2014. dec. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :( Nekem is volt ilyen. Nem jól ágyazódott be, azért történt. Ne adjátok fel! Próbálj meg nem nagyon rágörcsölni a dologra, tudom, nehéz!
2014. dec. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, át tudom érezni, mi több mint 2 évet vártunk rá. Ez előfordul nagyon sok nővel, csak a legtöbben (mivel nem figyelgetik ennyire magukat) észre sem veszik, max. annyit, h kicsit késett a vérzésük vagy kicsit erősebben véreztek.
2014. dec. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom :( Átérzem a gondodat, mi csaknem 2 évig próbálkoztunk. Nálam végül a sikeres ciklusban palástfű teát ittam, és mindketten elkezdtünk szénhidrát szegényen étkezni és D + K vitamint szedni. Hogy ez hozta - e meg a babát, nem tudom... de drukkolok, hogy nektek is minél előbb összejöjjön.
2014. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így jàrtam!2.év próbàlkozàs,nov 7.-én voltunk meddőségiben,közölték velünk inszem vagy lombik!Erre spontàn összejött,pozi tesztek utàn kedden este elvesztettem a babàt,nem vérzek,csak barnàzok,nem tudom hogyan élem túl,37.éves vagyok,kedden a vetélés napjàn volt pont 5.éve,hogy a jobb oldalamat kipakoltàk
2014. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy írtatok csajok.

Kedves utolsó, neked meg azt köszönöm, hogy leírtad a csalódottságodat - mert én már kezdtem azt hinni, hogy én vagyok a hülye, hogy megsirattam a "babámat", annyira általános és gyakori ez a dolog... :(

Bízom a jövőben, de egy tesztet megtartok emléknek erről a terhességemről is (épp ahogy a fiamét is megtartottuk) és remélem, hogy hamarosan kerülhet oda egy harmadik pozitív teszt is, ami nem ér véget ilyen gyorsan!

Az első terhességem gond nélküli volt, a szülésnél jöttek komplikációk. Sanszos, hogy az a probléma egy következő terhességnél is előjöhet!

Bele se szabad gondolni, mennyi baj és akadály jöhet még :(

2014. dec. 11. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!