Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindossze 4 napja kesik....

Mindossze 4 napja kesik. Csinaltam tesztet, (xepil) tegnap kettot ma reggel pedig egyik. Eloszor negativ, majd 3-5 perc mulva egy nagyon halvany masodik csík. Viszont semmi mas tunetem nincs. Ez valós baba? Van esely ra hogy valami mas miatt mutatja?

Figyelt kérdés
Mind a harom tesztel ugyanez tortent. Nem szeretnek babat egyenlore, de nagyon felek hogy mi lesz.Nehany nappal a fogantatas idopontja utan egy hugyuti fertozesem volt, kaptam is ra gyogyszert, azt remeltem hogy talan akkor emiatt mutat a teszt enyhe pozitiv eredmenyt.

2014. nov. 27. 07:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Hááát, más miatt nemigen lesz pozi a teszt... A húgyúti dolog ebbe nem kavar bele. Tünet meg nem kell, hogy legyen. Ajjaj... :/
2014. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
ot percen belül érványes a csík, tehát ha halvány is, akkor is csík... Húgyúti fertőzés miatt nem termel a szervezeted HCG-t...
2014. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Ha volt csík, ráadásul 3x is, az nagyon erősen terhességre utalhat... nézd meg digitális clearblue-val, az kiírja egyértelműen.
2014. nov. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Koszi. Igen de valamelyik oldalon azt olvastam hogy veseelegtelenseg, illetve vizeletben feherversejt vagy ver okozhat alpozitiv tesztet. Szoval nekem baratom nagyon messze el tolem. Egy hetet volt itt most nalam, es nyilvan az alatt az egy het alatt tortent. Na most az 5. Napon felfazasos tuneteim lettek, iszonyatosan görcsölt az alhasam, 10 percenkent pisiltem. Kaptam ra monuralt es antibiotimukot is. Most eltelt 2 het, ugye 4 napja kesik, es a felfazasos tuneteim nincsennek mar meg, viszont a vizeletembe olyan mintha hamdarabok lennenek. Ugye uvegbe pisiltem es szinte az egeszben feher pici ham darabok vannak. Ezert remenykedem hogy talan akkor nem a hcg, illetve nem a baba miatt. Persze tudom, tanultam rola hogy hogyan mukodik a hcg, de esetlegesen valami hozza hasonlo vegyuletre is erzekeny lehet a teszt. Vagy akkor miert nem erosodik a csik?
2014. nov. 27. 08:22
 5/38 anonim ***** válasza:
Valószínű, terhes vagy. De én nem teszteltem volna tegnap kettőt. Inkább 2 naponta egyet...
2014. nov. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Azert teszteltem tegnap kettot mert nem akartam elhinni, meg eletembe nem hallottam olyanrol hogy halvany csik van. Vagy van csik vagy nincs. Olyanrol is hallottam hogy ilyenkor ha koran mesz az orvos adhat valami gyogyszert ami segit abban hogy megjojjon. Tudtok errol valamit?
2014. nov. 27. 08:41
 7/38 anonim ***** válasza:
Hát, pedig pont a hcg tesztnél van az, hogy a ' halvány csík is csík'... Magyarországon nincs abortusztabletta."Korán" csak az aktus utáni 72 órán belül van.
2014. nov. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Halvány csík= VAN csík.
2014. nov. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

A halvány csík is csík...ez csak azt jelenti, hogy a HCG szint még nem olyan magas. Az teljesen normális, hogy "csak" 3-5 perc múlva látszódott meg a második halvány csík. Én nem kételkednék abban, hogy teherbe estél.

Ha tutira akarsz menni, szerintem 2-3 nap múlva csinálj újabb tesztet.

2014. nov. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Tehat akkor most az egyetlen lehetosegem varni, es utana vakum aspiratios abortusz lesz ha a doki ugy latja a dolgokat?
2014. nov. 27. 08:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!