Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostyt szedtem ez az első...

Clostyt szedtem ez az első mentes hónapom. Létezhet hogy nincs peteérésem? A hőm még lent van nagyon. Belekavart a ciklusomba?

Figyelt kérdés
Két hónapig szedtem hogy rásegítsen a peteérésre ami amúgy is volt csak nem lettek a tüszők elég nagyok. Most van a az első szünetes hónapom. Csináltam ovu tesztet elvileg a 14. napon volt pozitív de ma vagyok a 19. napon és a hőm még mindig lent van 36.6. Most akkor megért de nem repedt meg a tüsző? Ilyen hővel biztos nem lesz baba. :(
2015. jan. 10. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
egyben mutasd a görbét!
2015. jan. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is két hónapig szedtem, mert előtte 23-24. napon volt tüszőrepedésem 30 napos ciklusnál. A clostyval először 19. majd a 2. hónapban a 15. hónapban megrepedt. 3. hónap szünet egy vizsgálat miatt és nekem sem volt peteérésem... most megint szedtem és 13. napon volt repedés, UH-val alátámasztva persze....
2015. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!