Mi történt a menzeszemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Most 16án este megjött (1 nappal hamarabb)

de csak barnázás volt 17én reggelre volt már piros vér.

17-18án vérezgettem ùgy ahogy elvoltam 2 betéttel szinte egész nap ( persze kicsereltem többször higéniai szempontból )

Ez szombat vasárnap volt hétfön viszont semmi nem folyt ki belölem ( általában 5-6napos a menszim)

Szóval hétfőn semmi tegnap viszont kedden kis barnázás is volt meg kicsi vér ez reggel volt azóta viszont megint semmi...

Mikor megjönn nagyon szokott fájni a hasam most viszont ép egy picit fájt mint ovukor , most meg 2 napja nagyon fáj a hasam szúr a méhem és a petefészkem , nyomásra a mellem is kicsit fáj.

Valakinek valami tippje hogy mitől lehet ez? Ma kértem időpontot nőgyógyászhoz feb6ra kaptam :-/... Addig remélem valaki hasznosat tudd irni

( terhességi tesztet nem végeztem , de párommal nem védekezünk, de mivel megjött nem csináltam)

Köszönöm.


2015. jan. 21. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindig egyforma a menszesz, van amikor kevesebb,van amikor több.De lehet hormonális zavar is nálad.
2015. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, de szerintem azért tesztelj is
2015. jan. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!