Nem értem! Egyik nap 16mm tüsző, két nap múlva semmi. Mi történt?

Figyelt kérdés
Főleg ha 20mm felett reped meg.Ahhoz kellett volna még pár nap?
2015. jan. 14. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
naponta 2 mm-t nő. Pont megrepedt mire nézték, valószínűleg. Esetleg volt egy spontán peteérésed abban a 2 napban.
2015. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De ha masodik alkalommal mikor neztek es nem lattak mar tuszot akkor mar nem is lez ebben a ciklusban?es mitol lehet spontan peteeres?
2015. jan. 14. 19:52
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tudom hogy lesz-e màsik ovu, vagy hogy tényleg volt-e spontàn, csak tippeltem. Elvilev 20mm-nél reped meg, azt ìrtad h 2 nap múlva màr nem làttak semmit, és ugye napi 2 mm-t nő. Szóval sima ovu is lehetett.

Amúgy spontàn lehet pl. orgazmustól.

2015. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Viszont,ha megrepedt volna, akkor azt is kellene látni.

Én nemrég ovu után voltam kb. 5-6 nappal, és mondta,hogy látja a bevérzett, összeesett tüszőt!

2015. jan. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen.szerintem is kellett volna latni de csak azt mondtak hogy lehet hogy megrepedt meg talan van par kisebb tüsző.ezert nem ertek semmit
2015. jan. 16. 10:58
 6/9 Manka68 ***** válasza:

Simán csak megvolt az ovu. :-) Kb egy pillanat műve az egész, és utána uh gép és doki szem függő, hogy látnak-e sárgatestet. Átlagos géppel átlagos doki nem lát semmit.

Az extra ovut én kizárnám, mert ahhoz kellett volna legalább még egy érő tüsző, ami az első ultrahangon látszott volna.

Szóval annyi történt, hogy rendesen működött a szervezeted, minden rendben eddig. :-)

2015. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor abbol elvileg lehet baba?
2015. jan. 19. 19:30
 8/9 Manka68 ***** válasza:
Elvileg lehet. :-)
2015. jan. 20. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem lett
2015. febr. 1. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!