Két TB által támogatott lombik között kell eltelnie a 3 hónapnak, vagy egy fizetős és egy TB-s között is?

Figyelt kérdés
Októberben volt TB-s fagyasztott beültetésünk, decemberben pedig egy fizetős fagyasztott transzferünk. Ha februárban megyünk újra, lehet az is TB-támogatott, ugye? Vagy a fizetőstől is el kell telnie a 3 hónapnak?

2015. jan. 25. 21:08
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy stimu után kell 3 hónap, hogy regenerálódjon a szervezet. Ezért kell ezt az időt kivárni, nem a támogatás miatt. Ha csak beültetésed volt, akár havonta is lehetne.

Viszont érdemes a támogatást akkor igénybe venni, ha teljes eljárás kell, mert a fagyasztott transzfer ára csak töredéke a teljesnek. Ha elfogy az 5 alkalom, nem mindegy, mennyit kell fizetni. :-(

2015. jan. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most februárban stimulált lenne, kezdenünk kell elölről, elfogytak a fagyasztott embrióink, és ebbe csak most gondoltam bele, mikor már le van fixálva, hogy megyünk a következő ciklusban...! Stimulálva utoljára tavaly júniusban, azaz több mint fél éve voltam utoljára. Szóval akkor ha a decemberi fizetős fagyasztott volt, és októberben volt utoljára TB-s fagyasztott, akkor mehet ez TB-sen, ugye?! Ha jól értettem...
2015. jan. 26. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!