Mit gondoltok? Inszem vagy lombik lehet? FSH 9.3 LH 7.8 PROLAKTIN 97.1 PROGESZTERON 0.67

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hányadik napi vérvétel?
2015. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha a harmadik napi vérvétel,akkor kicsit magas az FSh-d,nekem pont ennyi volt.Kaptam peteérés elősegítő gyógyszert,mert nem nagyon van peteérésem.
2015. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
3.ik napi vérvétel
2015. jan. 30. 12:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ez inkább lombik, szerintem, Nekem inszemináció volt, de a hormonok a 3. napon nálad sokkal inkább a középtartományba tartoztak, tehát nagyon jók voltak. Inszemnél szerintem alapvető, hogy a hormonok rendben legyenek, vagy csak kis eltérés legyen a meghatározott tartományhoz képest.Inszem inkább azoknál javasolt, akiknél esetleg a sperma határeset, vagy valószínű a hüvelyi kémhatás pusztítja el a spermiumokat. (szerintem)
2015. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó,kicsit erős ezt kijelenteni nem?Én vagyok az első válaszoló.Egyáltalán nem indokolta a lombikot semmi,inszemet is csak a korom miatt javasoltak.Én nem látom ilyen súlyosnak a helyzetet,bár igy hogy csak ezeket az értékeket ismerem,nem is mondtam volna mást.
2015. febr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És az sem igaz,hogy inszemet annak lehet akinek rendben vannak a hormonértékei,mert akinek rendben vannak,annak ugyan miért kéne mesterséges hormonokkal végzett beavatkozás?Ezzel most oltári nagy butaságot irtál...Amúgy is lombikot a tb csak akkor támogat ha előtte a kornak meghatározott darabszámu inszemet elvégeznek.
2015. febr. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

37.éves vagyok

A jobb oldalamat kipakoltàk évekkel ezelőtt.

Kért még AMH hormont,annak jó az eredménye!

Spermavizsgàlat,àtjàrhatósàgi rendben!

Clamidya negatív!

Ràkszűrés eredménye is jó!

2015. febr. 1. 12:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy órási butaságot írtam. Csak azt írtam, amit mondtak Nekem az orvosok. Nekem rendben voltak a hormonjaim, mégsem estem teherbe 8 évig... Inszemináció elsőre sikerült.
2015. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és az inszeminációt nem feltétlen mesterséges hormonokkal végzett beavatkozás.... Annyi, hogy egy katéter szerű dologgal felvezetik a spermiumokat, megkönnyítve az útjukat. Nekem ez volt az inszemináció, hormonkezelést nem kaptam.
2015. febr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,az más....amit leírtál akkor értem miért kérdezted a lombikot vagy az inszemet.De maga a hormonértékek amiket leírtál egyiket sem indokolja.

Nagyon sok sikert!

2015. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!