Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezek az értékek inzulinreziszt...

Ezek az értékek inzulinrezisztenciára utalnak?

Figyelt kérdés

Az endodoki csak febr. 23-án lesz elérhető, addig meg csak agyalok, hogy milyen az érték!


Glukóz evés előtt 4,4 mmol/l

Glukóz 120 perc 4,9 mmol/l

inzulin 0 perc 14,98 uU/ml (2,6-24,9)

Inzulin 120 perc 44,1 uU/ml


A első hármon látom,hogy jó, de a 120 perces inzulinhoz nincs tól-ig mérték adva!


Aki tudna segítene? köszi


2015. jan. 30. 12:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Persze, az oké,hogy romolhat. Meg én sem táplálkozom valami fantasztikusan.

Viszont annak örülök,hogy a ciklusom nem borította fel és van peteérésem is.

Keresek másik orvost!

2015. jan. 30. 14:00
 12/18 A kérdező kommentje:
Azt megkérdezhetem,hogy van-e már gyermeked?
2015. jan. 30. 14:08
 13/18 anonim ***** válasza:
Igen, már van :) Másodikkal próbálkozunk.
2015. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Mi is! :)

Mióta próbálkoztok? A fiam anno elsőre összejött, most a tesó 3. hónapja nem akar.

Nem tudom, valahogy éreztem,hogy "baj" van!

2015. jan. 31. 06:19
 15/18 anonim ***** válasza:

Én is MM-re esküszöm! Első gyerek cakk, bumm, jött! Második már nem. Ir tünete nálam minimális túlsúly volt, és koraterhességi vetélések! Szóval ez mindenkinek más... Első 2 pontos terhelésem nekem is hasonló lett, mint neked. MM-ben 3 pontos alapján egyértelmű IR-t állapítottak meg. 3 hónap kezelés, és úton a kistesó. Érdemes kivárni az áprilisi időpontot, én is hónapokat vártam mire az első konzultációra bejutottam. De addig is csináltam a 160gr-os ch diétát.

Ja, és csak a glükóz értéked jó amúgy. De az általában jó az ir-eseknél, hiszen az inzulin kordában tartja a cukor szintet. Az éhomi inzulin 15!! Hát ez sokminden, csak nem jó.. Egy valamire való endo doki nem azt nézi, hogy tartományon belül hova esik az érték, hanem hogy a különböző értékek egymáshoz képest hogyan alakulnak.

2015. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Na, időközben kiderült, hogy terhes vagyok!

Diétázzak?

2015. febr. 7. 05:24
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Mindenképp! EGészséges terhességben sem árt a diéta! Neked meg csak használhat, és a babádnak is!


Gratulálok!

2015. febr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ugyanígy jártam, mire eljutottam endo dokihoz, pont pozi lett a tesztem. Addig már diétáztam. Tartanom kell továbbra is a diétát, gyógyszert már nem kaphattam, viszont inofolicot igen. Gratulálok én is!
2015. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!