Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » SOS! 3 éve próbálkozunk a...

Bernadett** kérdése:

SOS! 3 éve próbálkozunk a párommal. Tapolcára küldtek minket, de kiderült, hogy az első vizsgálat is 50. ezer összesen. Nem tudtok mást ajánlani ami kevesebb költséggel jár? Kaposvár is fizetős?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálat? Nekünk ingyen volt.
2015. febr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vérvétel,spermavizsgálat,nőgyógyászati vizsgálat.Mert állítólag a tb már nem támogatja.Ti mikor voltatok?
2015. febr. 3. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi Győrben voltunk.

A 3. és 21.napi hormonsort a kórházban csináltattuk,az ingyenes volt.

Első konzultáció 15.000 Ft, (itt volt nőgyógyászati vizsgálat is) sperma és összeférhetőségi vizsgálat 15.000 Ft. Tovább nem jutottunk, mert sikerült természetes úton. :)

Ha elindult a program, akkor már "csak" a gyógyszereket kell fizetned.

Itt a mai napig így van, ismerősömék is most kezdik a lombikot.

Egyébként Tapolcáról sokan járnak a győri Kaáliba.

2015. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2011ben voltunk. 3. és 21. napi hormonvizsgalatot előtte megcsináltattam és azt vittem magammal. Ott is volt vérvétel, spermavizsgálat és nőgyógyászati vizsgálat. Nem kellett fizetni érte.

A ciklus 27. napján kellett menni. Másnap itthon pozitív lett a teszt. Azóta már 3,5 éves és kislányom, és spontán terhes lettem amikor a lányom 2 éves volt. A kisfiam pedig egy éves.

2015. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki nem Veszprém megyei,annak fizetnie kell a vizsgálatokért.

De már előre meg tudsz csináltatni párat,és vihetitek magatokkal.

Pl:

Nőnek: 3.és 21. napi hormonsor

A Hepatitis B és C,HIV és Lues szűrésre ők adnak beutalót,de az nem fizetős.

A hüvelyváladék és ondó vizsgálat fizetős,meg a nőnek az AMH nevű hormon meghatározása(ez a petefészek esetleges kimerültségét mutatja meg).Nekünk ez a három 15500 Ft volt augusztusban.

2015. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

Zalaegerszegen lakom, és nem kellett fizetni. lehet azóta változott.

2015. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mikor,de változott.

És amúgy a lombikos várólista most kb. szeptembernél tart.

Kedves Kérdező,mikorra van időpontotok?

2015. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!