Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok!? Most kezdjük az...

Lombikosok!? Most kezdjük az elsőt, aki volt így segítsen.

Figyelt kérdés
Az orvos Marvelon fogamzásgátlót írt fel,ha megjön a menstruációm el kell kezdenem szedni...majd telefonálni és a 14-15.napra kérni időpontot uh-ra.Utána kezdjük a szurikat.Azt nem értem,h miért 2hét után kell mennem ultrahangra,miért nem a 21.szem bevétele után?Nem kell végigszednem majd a fogamzásgátlót?Már közben adni kell az injekciót? Volt már valaki így??(Egy héten belül kellene megjönnie,de még jelét sem érzem)Az orvos azt mondta márciusban végezni szeretni:)

2015. febr. 12. 17:48
 1/5 A kérdező kommentje:
*szeretne
2015. febr. 12. 17:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is ezt írta fel. Nekem volt olyan hogy csak 17 napot szedtem. Semmi gond vele. Sok sikert!

2015. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És a 17.napon már az injekciót is adnod kellett? Vagy a 17.napon abbahagytad,jelentkezett a megvonásos vérzés és utána?
2015. febr. 12. 21:32
 4/5 Manka68 ***** válasza:
Én kb 14 napig szedtem mindig. Ezzel azt érik el, hogy leállítják a saját hormontermelést. UH-n megnézik, minden rendben van-e, akkor abbahagyod a fogigátlót. Kb 2-3 nap szünet után jönnek a szurik. Vérzés majd valamikor lesz, de lényegtelen. :-)
2015. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!Úgy izgulok:)
2015. febr. 13. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!