Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok, Tanacsot, tapaszta...

Lombikosok, Tanacsot, tapasztalatok utan erdeklodom, tobbi lent?

Figyelt kérdés

2 db embriot kaptam vissza, az egyik 2 napos volt a masik meg csak zigota. Ma vagyok a +6 napon, igazabol ez mar eldolt hogy be tudott e agyazodni vagy sem igaz? HOszem a blacociszta allapotba 5-6 napon jotnak e es utana ha nem agyazodik be akkor elhal ha jol tudom. Szoval ha errol van akkor meg egy heten at tomom magamba a hormonokat tok feleslegesen nem?

Igazabol probalom pozitiv lenni, igy az 5 probalkozasra is de semmi tunet mintha semmi nem lenne. Most Crinone gelt es duphastan 2x1 hasznalok, de meg mellfajas sincs. Regebben Utrogestant hasznaltam attol nagyon fajtak a melleim vegig.

Valakinek van/volt hasonlo tapasztalata, terhesseg lett a vegen belole?


2015. febr. 10. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
szia!Én is lombikos vagyok!Az hogy még nem érzel semmit nem jelent rosszat,még nagyon korai lenne!Még csak 8 naposak,a 2 hetet mindenféle kép várd meg és tesztelj!
2015. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 napos transzfer

1 nappal a transzfer után. . . a pre-embrió növekszik és fejlődik

2ntu. . . a pre-embrió blasztocitává alakul át

3ntu. . . a blasztocita kiszabadul a burkából

4ntu. . . a blasztocita a nyálkahártyához cuppan

5ntu. . . a beágyazódás elkezdődik, a blasztocita elkezdi beásni magát a nyálkahártyába

6ntu. . . folytatódik a beágyazódás

7ntu. . . a blasztocita teljesen beágyazódott és külön van már placenta sejtje és embrió sejtje

8ntu. . . a placenta sejtjei elkezdik a véráramba küldeni a hcg-t

9ntu. . . még több hcg választódik ki az embrió fejlődésével

10ntu. . . még több hcg választódik ki az embrió fejlődésével

11ntu. . . a hcg szint már elég magas ahhoz, hogy a vizeletből megállapitható legyen a terhesség


5 napos (blaszto) transzfer

1ntu. . . ezen a napon szabadul ki a blasztocita burkából

2ntu. . . a blasztocita hozzá cuppan a nyálkahártyához

3ntu. . . a beágyazódás megkezdődik a blaszto elkezdi beásni magát

4ntu. . . a beágyazódás folytatódik, a blaszto egyre mélyebbre ássa magát

5ntu. . . befejeződik a beágyazódási szakasz külön sejtjei vannak a placentának és az embriónak

6ntu. . . a placenta sejtek megkezdik a hcg kiválasztást a véráramba

7ntu. . . még több hcg termelődik az embrió fejlődésével

8ntu. . . . hcg termelődés folytatódik

9ntu. . . a hcg szint már elég magas, ahhoz, hogy a vizeletből megállapitható legyen a terhesség


te 2 naposakat kaptál vissza, még később ágyazódik be.

2015. febr. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én másoltam a táblázatot. Ikreim lettek lombikból, semmi, de semmi tünetem nem volt, minimális lett 5-6 hetesen kb., nem lombik után pár nappal.
2015. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fájnak a melleid az jó jel is lehet,nekem ez volt az első gyanújel,ugyanis addig mindig fájtak sikertelen próbálkozásnál.
2015. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a segito valaszokat. Jovohet hetfon kell menjek vervetelre nekem korainak tunik de itt ahova jarok a punkcio utani 14 nap a vervetel. Meglatjuk
2015. febr. 10. 20:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező sikerült a lombik? írj
2015. márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!