Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mi a véleményetek az ovitrelle...

Mi a véleményetek az ovitrelle szuriról?

Figyelt kérdés
Tegnap este kellett beadnom,holnap kell együtt lennünk.Több,mint 2 éve nem sikerül a baba...kíváncsi vagyok mi a véleményetek róla.Kinek mennyire hatásos?Az én dokim nagyon biztat és nagyon pozitivan áll hozzá.Én ennyi várakozás es sikertelen hónap után már nem is reménykedem sokszor :(

2015. febr. 27. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a probléma miért kell ovitrelle?
2015. febr. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy tüszőrepesztő injekció.

Ultrahanggal nyomon követte a petesejt érését és most van ovulációd?

2015. febr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:Azért kell ovitrelle,mert 2 éve nem sikerül a baba.Vannak tüszőim,csak nem reped meg

Második válaszoló:Igen nyomon követték az ovulációt.Van is szép nagy tüszőm.Be is adtam a szurit.Tudom,hogy tüszőrepesztő :) csak ki,milyen sikerekkel járt?

2015. márc. 1. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
És mivel kezelik a pcosedet mert ilyen esetekben 99%ban ez a probléma.
2015. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lombiknál is ezt használják, úgyhogy tuti jó.

De azért ha pár próbálkozás után nem sikerül, elmennék komolyabb vizsgálatokra, pl. petevezeték átjárhatósági, férjednek spermiogramm, hormon vérvételek, stb.

2015. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezeken mind túl vagyunk és mindezekkel minden rendben.,,csak,, nálam van ez a gond hogy van tüszőm csak nem reped meg.Így kaptam az ovitrellét,amiben most nagyon bízom,hogy sikerrel járunk :(
2015. márc. 2. 10:28
 7/7 anonim ***** válasza:
De annak oka van, hogy nem reped meg. 3. Napi hormonsorod megírod?
2015. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!