Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lh/ Fsh arány, illetve prolakt...

Lh/ Fsh arány, illetve prolaktin szint helyrehozható?

Figyelt kérdés
Gyógyszeres vagy egyéb -esetleg természetes módon csökkenthetők? Mennyi idő alatt érhető el javulás, teherbeesés? Nyilván egyénenként változó, tudom, de kíváncsi lennék a tapasztalatokra! köszönöm!

2015. márc. 4. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudni kellene azért,hogy mennyire rossz.
2015. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze a pcos-t 3as kezeléssel jól lehet kezelni.
2015. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A 3as kezelést tartom egy éve...sz..rt sem ér ezek szerint...

Mozgok minden nap, fogytam 35 kilót.Merckformin xr 1000x2


Az eredményeim:

3. napi lh:3,54 fsh:6,1

21. nap: lh:6,17 fsh:2,7

(Pont fordítva van az arány,a két vizsgált napon...én nem is értem, hogy akkor ez most jó vagy sem?)


Progeszteron: 38,77 (Ezek szerint van peteérésem?)


A prolaktinom meg most már az egekben :3. napi:445 (Itt még határértékben belül volt). 21.napi: 900


Nos? :-)

2015. márc. 4. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Clostibegyttel helyre billenne az fsh lh arany.

A prolaktinra meg norprolac. Nekem a nogyogyaszom azonnal ki is irta, 3-30 a ref.tartomany amelyik laborban csinaltak,nekem 200 korul volt. Es a magas prolaktinom ellenere megis van peteeresem :)

2015. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mibajod az fsh lh aránnyal teljesen tökéletes, a progid még lehetne kicsit magasabb de volt péd. A prolaktinra kell bromo és kész.
2015. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!