Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Menstruációim dec.16 4napos,január 15. 4 napos,február 9.3 napos!február 23.án véres nyákom volt azonnal mentem a magándokimhoz!mindent rendben talált,bal oldalon 21mm liquid tüsző, 10mm nyálkahártya, azt mondta közti vérzés lehet (soha ilyenem nem volt)!ezután egy hétig mindent megtettünk apával!előző héten,azaz március 5.én délután 2 érős görcs után ismét véres nyák a papíron!azóta semmi!ma teszteltem , negatív:(elvileg holnapra nem várom!szerintetek lehet ez még baba,vagy valami baj lehet még is?köszönöm előre is a válaszokat!

2015. márc. 8. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
A vérfertőzés elkerülése érdekében javaslom, ne "apával", hanem a pároddal/férjeddel próbálkozz!
2015. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyen "véres nyákos " időben nem is értem miért próbálkoztok, ahelyett hogy megvárnátok hogy helyreálljon a szervezeted..
2015. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*szóval nem
2015. márc. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1-2 hónapot tényleg várjatok,a méhfal is regenerálodjon kicsit,aztán belevágtok újra. már csak a megtapadás miatt is jó,ha minden rendben van
2015. márc. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ennyi idő alatt még a teszt ki se mutatja.

ha 23-tól (28-ig)egy hétig próbálkoztatok akkor egy hét telt el mit ártál a teszttől?( ma 8. van)

2015. márc. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!