Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha most kezdeném a lombikozást...

Ha most kezdeném a lombikozást áprilisban és MTHFR heterozigota vagyok mennyi idővel kellene hogy elötte már vérhigitot kapjakkor? Január óta szedem ezt a femibion terhesvitamint amibe van Metafolin is.

Figyelt kérdés
Lombikbeűltetés, vérhigitó
2015. márc. 8. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem rosszindulatból írom, de erre tényleg itt vársz választ? Egy névtelen fórumon, ahol mindenki azt ír, amit akar?

Hívd fel az orvosod, és kérdezd meg tőle, mert ez nem egy olyan dolog, amiben laikusokra kellene hallgatnod.

2015. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg orvostól kérdezd, lehetőleg többtől is. Vérvétel segít a döntésben, de ehhez egy sima háziorvos vagy nőgyógyász nem elég, mert nem adhatnak beutalót minden paraméterre.


Én homozigóta vagyok, és még így is azt mondta a meddőségiben a doki, hogy semmi szükség a vérhígítóra. A sima nőgyógyászom szerint igen, egy hematológus szerint nem, egy másik szerint igen, a harmadik meg nem túl nagy meggyőződéssel ugyan, de felírta. (Azért mentem többhöz, mert azt akartam, hogy több egybehangzó vélemény legyen-hát nem volt.)


A lombikig ugyan nem jutottunk, a harmadik inszem sikerült, és ilyen vélemények után persze a végső döntést nekem kellett meghoznom: inszemnél azt mondtam, ha pozitív lesz a teszt, onnantól szúrom, ha pedig lombikra kerül sor, már a stimulációtol kezdve (ez utóbbi a határozott igen-es hematológus tanácsa volt.)


Amit én még betartottam: a nőgyógyász azt mondta, hogy bárki bármit is mond nekem, a Femibion mellé szedjek még napi egy folsavat is - később a vérképemen látszott, hogy szükség van rá.

2015. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálunk a káliba azt mondta a doktor hogy kell a vérhigitó napi 0,4mlis clexane a hematologus azt mondta a vérzés elkerülése céljából 2szer 2milit adjakbe vagy is rreggel este,de ugye az ugyanúgy 4mili lenne csak el osztva még elmegyek egy nőgyógyászhoz a Horváth Zoltánra gondoltam privátba.Kicsit tanácstalan vagyok hogy miként hogy legyen most kezdenénk áprilisba.
2015. márc. 10. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!