Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akik régóta próbálkoznak:...

Akik régóta próbálkoznak: szedtek valamilyen vitamint, terhesvitamint? Állandóan? Milyet?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
vitamint nem, mert már a gaytámat rákölthettem volna rá 5 áv alatt. Most épp iszok inozitolt és amellé szedek folsavat, meg most használok hoemos bogyókat is. Szeritnem egyfolytában felesleges kismama itamint szednu, esetleg néha egy doboz nem árt, mit esetleg érdees az a D vitamin, sokaknál ez a bibi.
2014. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el szedni,mikor mondta a doki,hogy inszemre készülünk,de előtte szedtem majd egy évig volt,hogy naponta volt,hogy kétnaponta...femibiont szedtem..!
2014. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 évig szedtem a Gravidát, legalább 40.000 Ft volt,nem lettem kismama, mihejst abbahagytam, kismama lettem. Ennyi. Akkor is ráérsz elkezdeni, mikor pozitív a teszt, mert a baba akkor ágyazódik be és kapcsolódik rá a vérkeringésedre, akkor jut csak el hozzá a vitamin. Szerintem.
2014. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Arra gondoltam, hogy csak folsavat veszek és azt szedem kizárólag a ciklus második felében. Végül is az a legfontosabb a kezdet kezdetén.


3-as!

Mikorra pozitív lesz a teszt, már ~1 hete beágyazódott és osztódik, fejlődik. A velőcső záródása pl. a 4. héten történik.

2014. ápr. 29. 12:03
 5/6 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek igaza van! Én is gravidát szedek, néha pár napra mikor szüneteltetem, akkor helyette folsav, C vitamin, kalcium+magnézium+cink tabletta. Drukkolok, hogy mihamarabb összejöjjön a baba! :)
2014. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
folsav,e vitamin,terhes vitamin,most szerzek be mehpempot es gyuri bacsi fele teat,a termekenyseget fokozo sikositot nem tudom bevallaljam e.
2015. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!