Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hányadik inszem sikerült?...

Hányadik inszem sikerült? Jobb a sikertelen után egyből belevágni a következőbe vagy érdemes szünetet hagyni? Mit tanácsolt a doki?

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:

én most várom a második eredményét :)

Én már nem akartam várni, inkább rögtön belevágtam a másodikba. Doki sem ellenkezett, viszont most sokkal jobbak lettek az uh. eredmények.

2015. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy hovà jàrsz és milyen gyógyszereket,kezelést kaptàl?
2015. márc. 12. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:

Róbert Károly magánklinikára járunk.

Clostilbegyt a ciklus 2. napjától 5 napig most 2*1 (elsőnél csak 1*1 volt)

Fraxiparin szuri - napi 1

Fostimon szuri - 2 naponta fél

Ovitrelle szuri (tüszőrepesztő) 2 adag

Inszem után Duphaston 2*1 (elsőnél 3*1) és Crinone gél 1*1 (elsőnél utrogestant kaptam, 2*2-t)

2015. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk az első inszem októberben volt,nem sikerült.Azonnal kezdtük a másodikat,az sem sikerült.Jött a december,Karácsony,meg minden,és mondtam a dokinak,hogy most tartunk 1 hónap szünetet,és januárban folytatjuk.Mondta,hogy ok,ahogy mi szeretnénk.Januárban volt a harmadik inszem,sokáig tartott a stimulálás,alig akartak nőni a tüszők,a párom eredménye is most lett a legrosszabb.Ennek ellenére most sikerült,most vagyok 10 hetes.Nem tudom,számít-e,hogy tartottunk szünetet.De nálunk így alakult.

Ti hol tartatok?

2015. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Első volt 6-àn.

Csak a bal oldalam van meg,a jobb oldalamat kipakoltàk 2009-ben.

A bal oldalon két tüszőm volt 13 és 17 mm.

Closti 3-7 nap 2x1,

Tüszőrepesztő szuri,

Utrogestan hüvelykapszula 2x2

A pàrom spermàja jó

Igazàból nem tudom,hogy kellene-e valami tünetet éreznem?!

Dec. elején spontàn vetélésem volt,természtes úton összejött!

2015. márc. 12. 19:43
 6/7 murzsáné válasza:
szia én ma voltam 11-ciklus napa uh és 14-mm-és egy 13-mm tüsző látható ez még kicsi ahozz hogy kedden megy csinálják a harmadik inszem-de hétfőn a 14-ciklus napján ismént uh kell mennem
2015. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Megkérdezhetem,hogy hová jársz?És egymás után voltak az inszemek vagy hagytál ki közte időt?

2015. márc. 13. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!