Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A pozitív LH, ovulációs teszt...

A pozitív LH, ovulációs teszt előtt mennyivel legyünk együtt, hogy összejöjjön a baba? Mit tehetnék még, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
30-33 naposak a ciklusaim, a vaterás ovu tesztet használom, aszerint a 12-14. napon van ovuláció, mikor hogy. Azt olvastam, hogy a petesejt kilökődése utáni 14. napon (12-16) van menstruáció, na ez nekem valamikor jóval több, tehát elvileg hosszabb a luteális szakaszom. Gondolom azért az LH teszt elég megbízható...tehát tuti van peteérés. Mindig egyértelműen látszik, ha egyforma erős a két csík. Babát szeretnénk, melyik napon legyünk együtt? Aznap, amikor a két csík egyforma, vagy még előtte? Mi van, ha még 2 nap, mire kilökődik a petesejt a + teszttől számítva? Voltunk már együtt a + teszt napján is, másik alkalommal előtte, illetve utána 1 nappal, de egyelőre jó pár hónapja nem jött össze a baba. (Kétnaponta "csináljuk", ahogyan javasolják) A TSH szintem jó, 1,75. Szedek E-vitamint és folsavat, egyelőre ennyi. :) A kispárnás módszert még nem használtuk, de igyekszem vagy 10 percet fekve maradni. Valóban csökkenti az esélyt, ha utána valamennyivel lezuhanyzok és kimosom? Mindenhol mást írnak, bár szerintem aminek fel kell jusson, az feljut úgy is...szóval mit tehetnék még?
2015. márc. 15. 17:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem írtam, hogy 30 éves vagyok. :) Nem akarok nagyon ráparázni, de hát nem úgy megy az... :))) Elvileg a hormonszintjeim is jók. Kb. 5-6 hónapja próbálkozunk. Egyébként nem valószínű, hogy bármi probléma lenne, csak hátha van valami, ami még rásegít. :)
2015. márc. 15. 17:40
 2/5 anonim válasza:
29%
Szia!elvileg a pozitív ovuteszt utáni 3.napon van a peteérés,úgyhogy ahogy pozi mehet a menet.Tehát ha a 12. napon és utána két naponta összebújtok,akkor annak jónak kell lennie!Mi is babát szeretnénk,én is felemelem a lábam utána,meg legalább fél-1órát fekszem!bár szerintem sem ezen múlik..
2015. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Helyesbítek...a pozi teszt után 1-3 nappal van peteérés :) a többi stimmel!
2015. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is helyesbitenek, a peteeres egy hosszabb folyamat, ami ovulacioval, tehat az erett pete kilöködesevel zarul :) Mi is probalkozunk mar egy ideje, pozi teszt elött, aznap es utana is probaltuk mar ketnaponta, de eddig sajna semmi :) Drukkolok nektek kedves kerdezö!
2015. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

...én is helyesbítek :)

Az ovuláció ( a pete kilökődése) a pozitív ovulációs teszt után 12-36 óra múlva következik be!

2015. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!