Lisa7474 kérdése:

Ki "nem vãrja" hëtvëgėre a menszeszt? Hogy ălltok?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 08:30
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok:)

Én tegnap, ma nem várom. De sajnos nem éppen óraműpontossággal működök, szóval lehet ebből még holnap után is:) Sajna már annyi negatív tesztet láttam megfogadtam csak egy hét késés után tesztelek egyszer ha sikerül megérnem:D Ti mikor teszteltek?

Mióta próbálkoztok? Mi sajnos már több mint két éve:(

Emma

2015. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Én holnap leszek a 14-ik dpo-n, elvileg holnap már tesztelhetnék, de tegnap teszteltem és negatív lett.. :(

Sajnos én is sok negatív teszten vagyok túl, már a negatívban is látom a halvány csíkot. Mindig megfogadom, hogy csak akkor tesztelek, ha késik, de a kisördög ott bujkál reggelente és nem bírom ki...

Mi 8 hónapja próbálkozunk, decemberben volt egy kémiai terhességem.

Emma, voltatok már kivizsgáláson? 2 év nagyon sok idő? Mennyi idősek vagytok?

Én 29, párom 33.

2015. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
És Noémi vagyok :)
2015. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok.. A 2 ėv těnyleg hosszú idő.. Kivizsgãlãson nem voltatok? Ěn szombatra nem vąrom.. Ez a harmadik probålkozos hónapunk. Băr ėn csodăt nem värok, 40 ėves vagyok.., de azěrt titkon reměnykedek.. :-) Hőt nem měrtek?
2015. ápr. 14. 15:03
 15/38 anonim ***** válasza:

Ó persze voltunk már kivizsgáláson. Sajnos a magyar egészségügyet fémjelzi, hogy több dokit is végigzongoráztunk mire kiderült, hogy velem született rendellenességem van sajnos, amit csak most vettek észre:( (Méhsövényem van) Laparoszkópiás műtét előtt állok, de a remény hal meg utoljára, hogy természetes úton ágyban párnák között... :)

Még időpontom sincs mert kedves jelenlegi, orvosbácsi nem csipkedi magát időpont kérdésben, de gyanítom lesz még minimum egy vagy két hónapom addig.Aztán a műtét miatt 3 hónap tuti kiesik... Azután nekem rögtön lombik jönne... Az meg ugyebár pénzügyileg és lelkileg sem egyszerű:) Olyan jó lenne, ha nem jönne meg most:) De amúgy nem sok esélyt látok rá, hogy megúszom a herce-hurcát.

Amúgy 25 éves vagyok, egy hónappal ezelőttig mindenhol azt mondták semmi baj próbálkozzunk csak fiatal vagyok stb:)

Noémi szurkolok:)

Kedves kérdező, ha minden rendben odabenn nem számít a kor, már nagyon sokan szülnek 40 évesen:)

Most olvastam hogy 65 éves nő négyesikreket vár:) semmi sem lehetetlen.

És ti voltatok valamilyen vizsgálaton már?

Emma

2015. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha minden rendben van, akkor bármi lehet :)

Én tegnap is csatoltam a görbém, de itt a mai is [link]


Emma, megkérdezem, hogy a méhsövény mivel jár?



Noémi

2015. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Ez meddőséget okozhat, korai vetélést, és koraszülést. Csupa biztató dolgot nem?:) Persze vannak akik ikreket kihordanak gond nélkül ezzel a rendellenességgel:) Bármi lehet.

Sima hüvelyi ultrahanggal megállapította nekem az orvos. Azért kell a laparos műtét meg a méhtükrözés, mert pontos képet csak úgy tudnak alkotni erről,hogy pontosan milyen "deformitás". Mert van hogy szív alakú a méh, van hogy sövény osztja ketté.

Csak lennék már túl rajta, nem igen van ínyemre a három napos kórházi légkör. Nem ilyen wellnes hétvégét akartam:D

2015. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Noémi, nagyon szép a görbéd:) Mindig ilyen lépcsőzetes? Sok babás görbe trifázisos:) Jól fenn is van a hőd szépen látszik az emelkedés is minden:)

Emma

2015. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Mindenkinek megy a drukk :-)

Ěn nem voltam mėg semmilyen kivizsgãlãson, remėlem nemis lesz rã szűksëg :-)

A mai gőrběm : [link]

2015. ápr. 15. 05:33
 20/38 anonim ***** válasza:

Lisa, ismerős a görbéd a tervezett babáról :)

Szépen fent van!

Íme az enyém:


[link]


Emma, sógornőmnek azt mondták annó, hogy természetes úton nem lehet gyereke, ennek tudatában nem is védekeztek. 1 év múlva mégis sikerült neki valahogy :)

Te hogy állsz? :)

2015. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!