Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menszeszt mivel lehetne meghozni?

Menszeszt mivel lehetne meghozni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Bővebben?
2013. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mikulással :D :D :D

Amúgy ha beülsz egy forró kád vízbe és iszol vörösbort serkenti a vért. Persze ha terhes vagy és azért nem akar megjönni nem kéne ezt csinálni. Ha már több napja késik a menzid csinálj tesztet és ha negatív akkor vesd be. :)

2013. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mikulással ? :) Örülök a humorodnak . :)

2 hónapja nem jön meg , de nem vagyok terhes sem . A doki se látott semmit.Nem is mondott semmit .

2013. aug. 12. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Remélem nem vetted bunkóságnak nem annak szántam csak ez olyan kihagyhatatlannak tűnt. :)

De ha 2 hónapja nem jön meg és nem lát az orvos semmit én elmennék dokihoz. Főleg ha előtte rendben volt és nem voltak ilyen gondok. Vagyis másik dokihoz. Mennyi idős vagy? Rendszeres volt előtte? Történt azóta vmi ami kihatással lehetett volna rá? Ez így kevés információ.

2013. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem vettem annak , hisz tudom hogy a Gaykori Kérdéseken vagyok , ahol nem kell mindent komolyan venni . :)


Előtte is ilyen összevissza volt , akkor kaptam rá Norculot gyógyszert .

Babát tervezünk , ezért lenne fontos hogy szabályos legyen . 28 éves vagyok .

Igen , lehet az lesz másik dokihoz fogok elmenni .

csak gondoltam annyi bugyuta kérdés mellett elfér ez az enyém is , hátha valaki tud valamit mondani hogy lehetne elkerülnöm a dokit .

2013. aug. 12. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt sajnos szerintem a hormonokkal vannak gondok. Mindenféleképpen keress fel másik dokit.

Azt hittem pár napja késik csak azért akarnád h megjöjjön mert volt h nekem is késett már pár napja terhes nem voltam de amit írtam praktikát is azt vetettem be. Másról még nem nagyon hallottam. De hátha van aki jobb ötlettel áll elő. De szerintem mindenki azt mondaná válts dokit és nézzenek meg alaposabban.

Nem bugyuta a kérdés ha már az ember érti h és mint kérdezed. Kicsit így kevés volt a legelején az információ. :)

2013. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszadást ! :)

További szép estét . :)

2013. aug. 12. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Így van, szerintem is hormongond lesz, ami okozza a rendszertelen menzeszt. Keress fel egy endokrinológust, hogy rájöjjön mi a gond, és megfelelően tudja kezelni. A nőgyógyászt szerintem most hanyagold, és endo doki kezeljen. Azzal sok időt spórolhatsz.
2013. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem premenst ajánlott az orvosom,52 napra jött meg...2 hét szedés után megjött 28 napra,most vagyok a 16.napon,és mintha peteérésem lenne,van nyálkás váladék,hasfájás....3 hónapig kell szednem
2013. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!