Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jód tabletta leviszi a tsht?...

Jód tabletta leviszi a tsht? A barátnőmnek 5 s nem esik teherbe. Egy hónap múlva megy dokihoz, addigra van időpont. Addig ez jó?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 13. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább ne! Nem tudjátok mi van a háttérben. HA 5 évet bírt várni, akkor bírja már ki azt az 1 hónapot, amíg az orvos megnézi.
2015. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem túlműködött mielőtt megműtöttek volna, és az orvosom mondta, hogy kerüljem a jódos vitaminokat. Amikor terhes voltam, csak az Elevitet szedhettem, mert abban nincsen jód.

Úgyhogy saját döntés alapján, ne szedjetek semmilyen tablettát, mert többet ártotok vele.

2015. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Várja meg az orvost mindenképp, mert van, amikor jó a jód és van, amikor árt. Nekem használt, mert nem volt más pajzsmirigy bajom, csak egy kis jódhiány, de ezt nem tudni előre!
2015. ápr. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A pajzsmirigy probléma nem az, amit online lehet diagnosztizálni, nem véletlen van egy ezzel foglalkozó ág az orvosláson belül. Menjen el szépen endokrinológushoz, és az megmondja, mit kell csinálni. Addig ne csináljon semmit.


Azt mondjuk nem tudom, hol látta az első, hogy 5 évet várt, de tkp. mindegy is.

2015. ápr. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pjzsmirigy alulműködésem van és le vagyok tiltva a jódról!

Autoimmun pajzsmirigy problémát okozhat! Orvos lássa, majd ő tudja mit tegyen!

2015. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahogy valaki elottem irta: van, amikor jo a jod, van, amikor nem.

Jodhiany es tul sok jod egyarant okazHAT alul es tulmukodest. Amig orvos nem allapitja meg, mi a baj, addig ne szedjen semmit.

Nekem tulmukodesem volt 13 eve, autoimmun gyulladasom van jelenleg, MEGIS kell szednem jodot terhesen, ami NEM befolyasolta a normalis erteku TSH-m, de levitte az autoimmun gyulladast. De ez EGYENI kezeles, szakember altal beallitott.

2015. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Első, nem 5 éve várunk, hanem 5 a tsh.
2015. ápr. 13. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, azt az 5 évet benéztem, már látom, bocsi. De 1 hónap várakozás semmi :) Főleg ha megkímél bizonyos kellemetlenségektől. (pl. teherbe esik, aztán a hormoningadozás miatt elvetél. Inkább várjátok ki, hogy beállítsák a gyógyszerét)
2015. ápr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!