Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segítség! Nem tudom mi baj...

Segítség! Nem tudom mi baj lehet!?

Figyelt kérdés
3 hónapja döntöttünk úgy, hogy babát akarunk. Eddig óvszerrel védekeztünk. A mensimmel semmi probléma nem volt, mindig 28napra jött meg, átlag 5-6napig. Most március 31.-én megjött, de 2-3 napos volt, és inkább pecsételgetésnek nevezném, mintsem normális menzesznek. Most viszont 17.-én reggelre megjött ( tegnap) és azóta is van. A 2-3 napos pecsételgetés után negatívat teszteltem. Azóta viszont elkezdtem szedni a gravidát plusz löketként :) Nem tudom mi lehet a baj, hisz eddig sosem volt problémám ezzel, miért pont most jött ki...vagy esetleg baba lehet-e a dologban. Szerintetek? Nőgyógyászhoz 2hét múlva tudok menni, addig lerágom a körmeim :)

2015. ápr. 18. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

3 hónap nem a világ vége. Nem kell aggódni.

Ha a teszt negatív akkor nem vagy terhes. De ha kétségeid vannak akkor csinálhatsz még egy tesztet.

A pecsetelgetes inkább hormon problémára utal de van akinek csak egy-egy hónap ilyen, állitólag a termékeny nőknek sem feltétlen van minden hónapban peteérése. Én is tapasztaltam már fura ciklust, rövid és enyhe menzesszel, fél havi mellfeszüléssel mikor nekem egy-két évben max egyszer fordul elő. Terhesség nem jöhetett szóba mert védekeztünk. A következő hónapra pedig visszaállt a rend.

A noknek akik babát szeretnének egy éven belül jó nagy arányban sikerül. De egy év alatt, lehet első hónapban, 4-ikben, 10-ikben.. Ez mind normális, türelem.

2015. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, értem én, csak furcsállom, hogy 2hete a ciklus 28. napjánál pecsételgettem és most megjött két hétre rá :) Ez miatt aggódom kicsit :)
2015. ápr. 18. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgyis mész orvoshoz. De próbálj megnyugodni, néha van "átmeneti üzemzavar" ami hosszú távon nem jelent semmit.
2015. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szervezet nem egy gép, nekem például soha nem szokott késni, mégis volt olyan, hogy két hétig nem jött meg, azóta se történt ilyen, mégsem gondoltam, hogy terhes lennék egy negatív teszt után. Bármi az időjárástól kezdve a stresszen át befolyásolhatja, hogy éppen hogy és mikor jön meg, gondolom most rá vagy pörögve a baba témára, lehet tudat alatt ez a fajta "stressz" befolyásolta a menstruációd is.
2015. ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!