Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez a progeszteronszint állhat...

Piroska és a farkas kérdése:

Ez a progeszteronszint állhat a problémáim hátterében? ( mai hormonvizsgálati eredmény/

Figyelt kérdés

gyakori közti vérzés, hüvelyi vér számtalan alkalommal a wcpapíron, sikertelen kistesoproject, fáradtság, libidohiány, ingerültség... ezekkel mentem dokihoz. A mai hormonvizsgálaton a ciklusom 24. napján voltam, pár napja volt pozitív az ovu tesztem, tehát elvileg a luteális fázisban vagyok. A ciklusaim egyébként átlagosan 35 naposak, az utobbi 2 alkalommal 40 napos volt, előtte 3-4 napos barnázással. A mai lelet szerint a progeszteron értékem :

1,0 nmol/L szerintem ez egy kicsit kevés....


2015. ápr. 27. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszerint sajnos konkretan nincs peteeresed, ezert nem termelodik progeszteron, s ezert vannak a fenti tuneteid.
2015. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is ezt érzem, mármint érzem, h nem érzem azokat a tüneteket, amiket régebben! de mindezt okozhatta a szülés? mármint, h még nem álltam helyre? mert régen kellett, h legyen, hiszen van egy kislányom, 13 honapos.
2015. ápr. 27. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, felborulhatott a hormonrendszered szules utan. En a helyedben endokrinologiai szakrendelesre is elmennek, nem csak vissza a nogyogyaszhoz.
2015. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!