Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » PCOS-ok van itt olyan akinek...

PCOS-ok van itt olyan akinek segített a cickafark tea?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve tartom a 3-as kezelést, de még így is csak 60-70 napos ciklusaim vannak, babát szeretnék. Hallottam, hogy cisztákat csinál, de nem mindenkinél. Van valakinek jó tapasztalata vele, esetleg valami mással?

2015. ápr. 30. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Gyuri bácsi babaváróját használtam: [link]

Nehéz megmondani, hogy épp mi segített, mert ugye párhuzamosan én is csináltam a 3-as kezelést. Nekem össz-vissz 2x jött meg terhesség előtt, szóval nem olyan rossz az, ha vannak ciklusaid. :) A helyedben elmennék egy nőgyógyászhoz, aki követi a pete érését.

2015. ápr. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Manka68 ***** válasza:

A kérdés, hogy javultál-e ez alatt az egy év alatt. Mikor voltál kontrollon? Ha van javulás, akkor inkább türelem, nehogy elrontsd amit eddig elértél. Ha pedig nem változott a laborod látványosan, inkább gyógyszercserével lenne érdemes próbálkozni.

A teák néha többet ártanak, mint használnak. :-(

2015. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
D-vitamint probaltad mar? Nekem az hozta rendbe a ciklusomat nagyjabol.
2015. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A cickafarkot PCO-ban nem szabad, csak rontja a helyzetet (fitoösztrogén van benne, ami az ebben a betegségben amúgy is túlsúlyban lévő ösztrogénre rak rá egy lapáttal), kecskeruta jobb (az az inzulinrezisztenciát javítja)! És mint az előző válaszoló írta, D-vitamin, de nagy dózisban! 10000 NE (tízezer) naponta! Nálam ezek után jöttek a babák :) illetve előtte a rendszeres ciklus
2015. máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és barátcserje, de azt legalább 3 hónapig szedni kell!
2015. máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
loszi olyan sok D vitamin nem okoz gondot?
2015. máj. 1. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha szedsz hozzá K-vitamint, napi 100 mcg. Magnézium is szükséges, hogy fel tudjon szivodni a D. Ebből a citrát vsgy a malát jó, napi 7-10 mg/testsúlykilógramm
2015. máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!