Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van itt olyan PCOS+IR sorstárs...

Van itt olyan PCOS+IR sorstárs, akinek Metformin nélkül, Inofolic-kal, méhpempővel, kecskeruta teával, vitaminokkal (C, D, E) sikerült teherbe esnie? Szívesen olvasnék sikersztorikat!

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 06:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Sógornőm! De neki viszonylag enyhébb IR-je volt! De eléggé keményen sportolt és a diétát is tartotta. Mellé méhpempőt evett. A doki javasolta,hogy mivel egyenlőre enyhe az IR, így próbálják meg, aztán ha 6 hónap alatt nem sikerül, jön a gyógyszer. A 6. hónapban sikerült.

Megkérdezhetem,hogy miért nem szeretnél gyógyszert szedni?

2015. máj. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem sem olyan durva az IR-em, az inzulinom jó volt, a terhelt cukrom ment az éhgyomri alá. Nekem nem foglalkozott vele az orvosom. Annyit mondott szedjek D-vitamnit. Nos én a vitamin mellett elkezdtem a 180 gramm szénhidrát diétát és többet, keményebben sportoltam. Csak multivitamint és c-vitamint szedtem. Beállt a ciklusom 30 napra és a 3. ilyen ciklusban megfogant a kisfiam. Tehát 2012 novemberében derült ki a PCO és 2013 novemberében pozitívat teszteltem! :) Szerintem nagyon fontos a pozitív hozzáállás, előttem mindig az lebegett hogy igenis sikerülni fog, eszembe se jutott, hogy nem. Neked is kívánom a legjobbakat!
2015. máj. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, természetesen várok még többet is, jó ilyeneket olvasni :)


Kedves első válaszoló, nem arról van szó, hogy nem szeretnék gyógyszert szedni, de a dokim egyelőre csak a diétát és a mozgás javasolta, szeptemberben megyek majd laborba, az eredmények alapján akkor megmondja majd, hogy kell-e szednem. Bár addig remélem összejön a baba :)


Kedves második válaszoló, örülök a sikersztoridnak! A pozitív hozzáállásommal nincs baj, meg van egy megérzésem, hogy a nyár folyamán sikerül spontán :)

2015. máj. 10. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!