Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » IR-re ivott már valaki kecsker...

IR-re ivott már valaki kecskeruta teát? Használ, vagy csak gyógyszer lehet megoldás?

Figyelt kérdés

Nekem nem írtak fel gyógyszert, annyit mondtak, diétázzak, de nem igazán fogyok és a helyzet sem javult egy éve lassan.


Azt ne írjátok légyszi, hogy keressek másik orvost, mert jelenleg is pár hónapos előjegyzési időm ketyeg másik orvosokhoz.



2014. okt. 31. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem itt senki nem tud mást mondani.

keress egy harmadikat akkor, vagy negyediket.

Én 60kilómétert veztek, 60-vissza a dokimhoz. Sajnos az IR-hez nehéz jó dokit találni, ilyen hókuszpókuszokkal meg ne kísérletezz.

2014. okt. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha gyengébb ir-ről van szó segíthet. Milyen diétát tartassz?
2014. nov. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hókuszpókusznak, ha ugyan az a hatóanyaga, mint a gyógyszernek, csak nem állandó mennyiségben.


30/20/50/20/30 CH diétát tartok és elvileg határon belül van az inzulinom, de a felső határnál. Ezért nem adtak rá gyógyszert és sem a nőgyógyász, sem az endokrinológus nem tartotta problémának. A diétát is csak az egyik javasolta, hátha segíthet.


A régi orvosomhoz márciusban kell visszamennem, új endokrinológushoz dec. végére van időpontom, a Mensm.-be is decemberre kaptam.

Persze utazhatok messzebb is, csak hónapok múlva.

2014. nov. 1. 07:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj a Mens Mentishez ők a legjobbak
2014. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Premens segített, és a cickafark/palástfű tea, mindkettőt az endokrinológus javasolta egyébként. Ő nekem sem írt ki gyógyszert amúgy (vidéki Mensmentis rendelő, 13/180/90 inzulinterhelés, csupa ciszta petefészek..., 6 éve volt, nem adott rá semmit), a férjem írta fel végül, a saját szakállára, aztán később egy nőgyógyász mondta ki, hogy persze, mindenképp kell. Nagyon nehéz... Biztasson a tudat, hogy mi lányunk lassan 3 éves, szóval nem lehetetlen, nagyon szorítok!!!
2014. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És az orvosok erre fogják, hogy nem jön a baba? Volt más vizsgálat is?
2014. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, mást nem találtak. Panaszaim vannak persze, de csak az inzulinom volt magas és az sem túlságosan.

Néztek ultrahanggal méhet, petefészket, néztek nemi hormonokat is, pajzsmirigy ultrahang, labor, mellékvesekéreg, agyalapimirigy stb.

A menszeszem sosem volt rendszeres, peteérésem valószínűleg van, amikor van, de erre is csak a diétát javasolják (vagy a fogamzásgátlót korábban).

2014. nov. 9. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!