Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 29naposak a ciklusaim, máju...

Eva4 kérdése:

29naposak a ciklusaim, máju 15- én volt az utolso menszim ak mikor volt a peteérésem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 05:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmi köze a peteérés idejének a ciklus hosszához. Bármikor lehet a ciklus alatt, még mensi alatt is. Leggyakrabban azonban a 13. nap körül van.
2015. jún. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi gyorsválaszt! 13_ik napon voltam dokinál nemlátott pete èrèst.lehet hogy már ak meg volt? V nemvolt hiábarendszeres a ciklussom
2015. jún. 7. 08:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Az orvos hogy állapítja meg, hoyg mikor van peteérés?

Inkébb Te tudod azt magadnak, egy csomó testi jelből, meg ovulációs teszttel, mikroszkóppal.

2015. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltak jelei de menzi uán párnappal de mèg korainak tartottam a pèt. A doki uh val nèzett a 13 napo azt mondta hogy memlát peteérèst. Irt fel clostilt. A menszi5 napján napi1 5 napig.
2015. jún. 7. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Pedig az lehetett az, amikor a jeleit láttad.

Vettem ovulációs mikroszkópot, az is beigazolta, hogy akkor van, amikor én érzem.:)

2015. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom,semit nemèrzek a szünni nemakaro migrènen kivül már harmadik napja
2015. jún. 7. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!