Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első Clostis hónapom és 3...

Első Clostis hónapom és 3 érett tüszőm is volt a 12. napon (2db 20mm-es és 1db 25mm-es). Volt már valaki hasonló helyzetben? Lett belőle baba?

Figyelt kérdés
Ma vagyok kb. a 7 vagy a 8. dpo-n, semmit nem érzek bár lehet h nem is kell.

2015. márc. 10. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak a harmadik clostis hónapban sikerült, de attól neked még bármi lehet.

Drukkolok!

2015. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, rendes vagy reménykedem én is!
2015. márc. 10. 12:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Tüszőrepesztőt kaptál?

A 25mm-es már kicsit nagynak tűnik, 20-22 mm-esen repednek meg, én úgy tudom.

De drukkolok, hogy sikerüljön.

Nekem inszem volt ma 9 napja, én sem érzek semmit.

2015. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tüszőrepesztőt nem kaptam, nem is említette az orvos. Olvastam h az első hónapban nem mindenkinek adnak. De akkor lehet h a 2. hónapban majd megemlítem h nem e kell.

Akkor még te sem érzel semmit, figyelj lehet h nem is fogunk és mégis lesz baba, hisz nem mindenki érzi meg. Drukkolok neked!!! Te mikor akarsz tesztet csinálni? csak ha nem jön meg? én gondoltam 1 nappal előtte csinálnék egyet.

2015. márc. 10. 13:52
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Vasárnap fogok tesztelni, hétfőn meg megyek vérvételre.

Állítólag ha negatív a teszt, a vérvétel még lehet pozitív, mert elég lassan megy át a HCG a vérből a vizeletbe.

2015. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet h én is csinálok egy tesztet vasárnap, meglátjuk mi lesz! Csak úgy izgulok félek h megint csalódni fogok!:(
2015. márc. 11. 07:13
 7/9 A kérdező kommentje:

Megcsináltam ma reggel a tesztet és pozitív lett!:):)

El sem hiszem! Holnap megyek a dokihoz h kérjek progi pótlót!

2015. márc. 15. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:

De örülök, ha ilyet olvasok. Gratulálok!!

Nekem is volt tegnap egy 23 mm tüszőm, már kezdtem aggódni, hogy túl nagy, de látom, hogy Neked 25 mm-essel sikerült!!! :-)))

2015. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok :)


Én most kezdtem a 2. closty-s hónapomat, az elsőben csak 8 mm-s tüszőim lettek a 12. napra, de sajna 1 hétre rá sem volt változás. Hátha most :)

2015. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!