Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babát tervezők, válaszolnátok...

Babát tervezők, válaszolnátok nekem légyszi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos 3 hónapig 42 naponta jött meg egy korábbi vetélés miatt felborult a cikluson, 28-29.napon éreztem az ovu jeleit, most viszont 15.-16.napon, és ugye a a mensi ideje az ovutól függ. Lehetséges, hogy visszaállt 30-32 naposra? Milyen tapasztalaitok vannak azzal, hogyha az ovu jelei jelentkeznek mint pl : bőséges nyúlós nyák, magas libidó, hogy tényleg történt e akkoriban tüszőrepedés?
2015. jún. 7. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg igen. De ilyenkor jonne jol homerozni meg bovu tesztelni. Mert igy ki tudja. Valamint pontosan sem fogod tudni max nagyon kb ra.
2015. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem bejött. Szokásosnál sokkal korábban volt pém, észrevettem a jeleket, az én általam számolt peteéréshez képest 12. nap lett pozi a teszt (egy héttel nemvárt előtt) szóval később nem lehetett pém.

Egyébként én azt gondolnám, pár hónap alatt vissza kellene állnia az eredeti ciklusnak, szóval ha most, akkor most.

2015. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én bátran ajánlom neked a méhpempő szedését mert nekem is be állította a mensim
2015. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!